Bruce Willis
foto: YouTube

Łzy cisną się do oczu, kiedy uzmysłowimy sobie, w jak kiepskim stanie jest legenda światowego kina. Stan zdrowia Bruce’a Willisa pogarsza się z każdym tygodniem. Najnowsze wieści są zatrważające.

Bruce Willis ma problem z komunikacją

Przypomnijmy, iż w marcu do mediów trafiła wiadomość, iż Bruce Willis cierpi na afazję, czyli utratę zdolności do rozumienia i tworzenia wypowiedzi na skutek uszkodzenia mózgu (ośrodkowego układu nerwowego).

„Jako rodzina chcieliśmy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze” – oświadczyli wówczas najbliżsi gwiazdora.

Z powodu kłopotów zdrowotnych aktor znany z takich hitów jak „Szklana pułapka”, „Piąty element” czy „Szósty zmysł” zakończył karierę. Bruce Willis spędza teraz czas w domu ze swoją obecną żoną, młodszą o 24 lata modelką i aktorką Emmą Heming. Często goszczą u niego jego córki: Rumer, Scout, Tallulah, Mabel Ray i Evelyn Penn. Co ciekawe, odwiedza go również była żona Demi Moore, z którą utrzymuje przyjacielskie stosunki.

Niestety od kilku miesięcy media informują, iż stan zdrowia Bruce’a Willisa pogarsza się. Właśnie nadeszły kolejne przygnębiające wieści. Rodzina aktora robi co tylko może, aby spędzić z nim jak najwięcej czasu.

Informator amerykańskiego portalu podał, że aktor jest otoczony najbliższymi, którzy planują spędzić z nim Boże Narodzenie. Jak dodał, niestety stan Willisa się nie poprawił. Z tego powodu rodzina aktora modli się już tylko o „świąteczny cud”.

„Bruce nie mówi dużo i wydaje się, że nie rozumie wiele z tego, co mówią do niego inni. Emma jest jego głosem i komunikatorem w kontaktach ze światem. Bywają dni, gdy pojawia się stary Bruce, ale to dzieje się przez krótki czas i zdarza się nieczęsto” – donieśli dziennikarze.

Poniżej prezentujemy zdjęcie, które kilka dni temu w mediach opublikowała córka Bruce’a Willisa. Gwiazdor jest na nim w towarzystwie Demi Moore, córki Tallulah i ich psa.

źródło: Onet

Zobacz również: