nie żyje Anna Czerwińska

Bardzo przykra wiadomość dotarła z Mistrzostw Świata w Katarze. W trakcie mundialu doszło do kolejnej niespodziewanej śmierci przedstawiciela mediów. Tym razem chodzi o jednego z fotoreporterów.

Kolejny przedstawiciel mediów zmarł w czasie Mistrzostw Świata w Katarze

Z założenia mundial powinien dawać kibicom mnóstwo radości i sportowych emocji na najwyższym poziomie. Tymczasem Mistrzostwa Świata w Katarze, poza sportową rywalizacją, będą kojarzyć się z niespodziewanymi zgonami przedstawicieli świata mediów.

Przypomnijmy, iż pod koniec listopada, na początku Mistrzostw Świata w Katarze, nagle zmarł Roger Pearce, dyrektor techniczny brytyjskiej stacji telewizyjnej ITV Sport. Mężczyzna miał 65 lat i zaraz po mundialu miał przejść na zasłużoną emeryturę.

Natomiast kilka dni temu również w czasie Mistrzostw Świata w Katarze odszedł jeden z najsłynniejszych piłkarskich dziennikarzy z USA – Grant Wahl. Okoliczności śmierci 48-latka są bardzo tajemnicze. Wiadomo, że Wahl zasłabł podczas nerwowej dogrywki w meczu Argentyny z Holandią.

Brat zmarłego stwierdził nawet, że Grant został zamordowany, gdyż otwarcie popierał środowiska LGBT+. „Mój brat był zdrowy. Powiedział mi, że grożono mu śmiercią. Nie wierzę, że właśnie umarł. Wierzę, że został zabity i po prostu błagam o jakąkolwiek pomoc” – napisał Eric Wahl na Instagramie.

Jak się dziś okazało to nie koniec przykrych informacji. Właśnie pojawiła się wiadomość o śmierci kolejnego przedstawiciela mediów. Tym razem chodzi o fotoreportera pracującego przy Mistrzostwach Świata w Katarze.

Khalid al-Misslam był obywatelem Kataru. Mężczyzna wspólpracował z telewizją Al Kass. „Wierzymy w miłosierdzie Allaha. Przesyłamy najgłębsze kondolencje rodzinie zmarłego. Wszyscy należymy do Allaha i wszyscy do niego wrócimy” – napisała stacja w krótkim komunikacie.

Rodzinom zmarłych dziennikarzy składamy serdeczne kondolencje. Miejmy nadzieję, że to już ostatnia tragiczna wiadomość podczas trwających Mistrzostw Świata w Katarze.

źródło: Fakt

Zobacz również: