Ida Nowakowska
foto: Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska wzruszyła swoich fanów. Wydaje się, że gospodyni „Pytania na śniadanie” swoją wypowiedzią wywołała łzy w niejednych oczach. Chodzi o jej słowa dotyczące kolegi z TVP, który właśnie przeżywa rodzinną tragedię.

Ida Nowakowska jest gotowa, aby pomóc Łukaszowi Nowickiemu

Gwiazda TVP na co dzień prowadzi program śniadaniowy razem z Łukaszem Nowickim. Telewizyjny partner Idy Nowakowskiej mierzy się właśnie z rodzinnym dramatem – niespodziewaną śmiercią ojca.

Z pewnością Łukasz Nowicki przeżywa trudne chwile. Świadczy o tym jego wzruszający wpis w mediach społecznościowych. Kolega Idy Nowakowskiej podzielił się z użytkownikami Instagrama emocjami towarzyszącymi mu po stracie ojca.

„Możemy nie gadać często, możemy długo się nie widzieć ,Ale świadomość że gdzieś tam jesteś jest dla mnie jak grawitacja. Pionizuje, nadaje sens tej dziwnej układance jaką jest życie”. Przepraszam że cytuje sam siebie. To fragment z ostatniej strony książki Ojca „ Moje Psie Myśli”. Może to nieskromne , ale tak jest łatwiej. Wczoraj utraciłem ten pion. Gdy rankiem Olga przekazała mi wiadomość o śmierci Taty długo siedziałem na kancie łóżka w hotelu , próbując odzyskać równowagę . Tylko grawitacja trzymała mnie przy ziemi… zastygłem…” – wyznał zrozpaczony mężczyzna.

Na szczęście szybko okazało się, że współpracownicy mężczyzny z „Pytania na śniadanie” zadeklarowali mu swoje wsparcie w trudnych chwilach. Jedną z osób, która podkreśliła swoją gotowość do pomocy Łukaszowi jest Ida Nowakowska.

Tancerka wyznała dziennikarzom jednego z portali, iż napisała do kolegi w tej sprawie. Wiadomość została wysłana przez Idę Nowakowską tuż po śmierci pana Jana. Poza tym, gwiazda TVP w pięknych słowach wypowiedziała się na temat całej przykrej sytuacji.

„Myślę, że każdy na swój sposób. Jestem pewna, że każdy chciałby go otoczyć ciepłem i dać mu znać, że jesteśmy. Jeśli będzie potrzebował pomocy kogokolwiek z nas, będziemy jej udzielać. Musi tylko zadzwonić, napisać. Ja napisałam do Łukasza. To jest bardzo trudny czas. Coś o tym wiem. Wszyscy go uwielbiamy i chcielibyśmy mu pomóc. Łączymy się z nim w tej żałobie” – powiedziała Nowakowska.

źródło: Goniec

Zobacz również: