Piotr Gąsowski

Lubiany aktor Piotr Gąsowski przyznał, że padł niedawno ofiarą przestępstwa. Gwiazdor Polsatu opowiedział o smutnym wydarzeniu w mediach społecznościowych. Poznajcie okoliczności tego przykrego incydentu.

Piotr Gąsowski został okradziony

Gospodarz show „Twoja twarz brzmi znajomo” chętnie dzieli się z użytkownikami mediów społecznościowych szczegółami dotyczącymi swojego codziennego życia. Nie inaczej było tym razem. Piotr Gąsowski opowiedział o sytuacji, która mu się przytrafiła niedawno.

Niestety aktor podzielił się raczej smutnym doświadczeniem. Otóż artysta został okradziony. Gąsowski nie krył swojego rozgoryczenia, gdy opowiadał, co go spotkało podczas pobytu w Toruniu.

Jak już wspomnieliśmy, o całej sprawie artysta poinformował za pomocą swojego oficjalnego konta na Instagramie. Gąsowski padł ofiarą przestępstwa w trakcie pobytu w mieście Kopernika, gdzie grał spektakl w hali Jordanka.

Dosłownie chwilę po zakończonej sztuce Gąsowski udał się, aby zamienić kilka słów ze swoimi wielbicielami. Niestety, właśnie w tym momencie ktoś ukradł wszystkie jego rzeczy. Nie jest znana tożsamość złodzieja. Wiadomo jedynie, że była to zakapturzona postać.

„Odłożyłem plecak i w trakcie tej rozmowy, jak się później okazało, plecak mi podiwaniono. I oczywiście nie ci młodzi ludzie mi podiwanili plecak, tylko jakiś zakapturzony gość” – powiedział Gąsowski na swoim InstaStory.

Prowadzący show „Twoja twarz brzmi znajomo” zdecydował się wyjaśnić zaistniałą sytuację. W związku z tym skontaktował się z ochroną toruńskiej sali. Po szybkiej interwencji jednego z pracowników, Gąsowski skontaktował się z lokalną policją.

„Dzwonię do ochrony Jordanek. I tutaj bardzo serdecznie chciałbym podziękować panu Piotrowi, który na filmie nagranym przez kamerę przemysłową zobaczył, że jakiś zakapturzony facet ten plecak mi w trakcie rozmowy z tymi fanami podiwania. Dzwonię na policję w Toruniu. Pan Rafał od razu podejmuje działania. Nie wiem, jak to się skończy” – wyjaśnił aktor.

Sprawa zakończyła się połowicznym sukcesem. Co prawda złodziej nie został odnaleziony, ale udało się trafić na skradzione przedmioty aktora. Wszystkie rzeczy przestępca porzucił w okolicznym koszu na śmieci.

źródło: Lelum

Zobacz również: