Doda
Doda/ screen YouTube

Wielbiciele Dody poważnie się zaniepokoili. Chodzi o zdrowie piosenkarki, która pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie budzące pewne obawy. Otóż gwiazda ma na ciele nieprzyjemne rany. Co stało się 38-latce?

Przykry incydent w trakcie pobytu Dody w Wietnamie

W tej chwili kontrowersyjna wokalistka przebywa na wakacjach w Wietnamie. Doda wyjechała tam ze swoim nowym partnerem. Dorota Rabczewska chętnie pokazuje swoim fanom przepiękne widoki z tego azjatyckiego kraju. Poza tym, ochoczo opowiada wielbicielom o tamtejszej kulturze.

Jednakże ten sielankowy obraz zburzyło ostatnie InstaStories Dody. Celebrytka umieściła na nim zdjęcie. Na fotografii widać, że na ciele 38-latki znajdują się rany. Dorota Rabczewska wyjaśniła, co takiego wydarzyło się w Wietnamie. Jednocześnie ostrzegła użytkowników Instagrama przed owadami, które zaatakowały ją w nocy w czasie snu.

„Budzimy się w nocy z takimi pogryzionymi kończynami” – wyjaśniła Doda. „Jeżeli chodzi o minusy, no to budzicie się w nocy z takimi pogryzionymi kończynami. Ale ja jestem jak Chuck Norris, delikwent po prostu zdechł po tym obiedzie” – dodała wokalistka.

Przy okazji warto przypomnieć, iż ataki pluskiew nie są jakoś bardzo groźne dla zdrowego człowieka. Są raczej nieprzyjemne i mało komfortowe  dla pokąsanego. Chociaż zdarza się, że ukąszenia mogą czasem doprowadzić do reakcji alergicznych.

Piosenkarka podróżuje z nowym partnerem

Doda wypoczywa w Wietnamie ze swoim nowym ukochanym. Jest nim Dariusz Pachut – podróżnik i ratownik medyczny. Co ciekawe mężczyzna wcześniej spotykał się z inną celebrytką – pogodynką TVN Dorotą Gardias.

Nowy związek Dody jest sporym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że jakiś czas temu piosenkarka bezskutecznie szukała drugiej połówki w programie „Doda. 12 kroków do miłości”.

Po zakończeniu emisji  show Doda wyjawiła, że jest zakochana, ale jej partnerem nie jest żaden z mężczyzn poznanych w programie. Opinia publiczna zastanawiała się nad tożsamością ukochanego wokalistki. Tymczasem podczas wakacji w Wietnamie gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z Dariuszem Pachutą.

https://www.instagram.com/p/ClVEnwyv7kj/?hl=pl

źródło: Super Express, Glamour

Zobacz również: