nie żyje aktorka

Przykre wieści pojawiły się w mediach społecznościowych. Nie żyje uczestniczka jednej z polskich edycji „Big Brothera” – Karolina Sztafa. Celebrytka miała zaledwie 35 lat. 

Koleżanka z „Big Brothera” żegna Karolinę Sztafę

Smutną wiadomość o nagłej śmierci uczestniczki reality show podała w mediach społecznościowych jej koleżanka z planu „Big Brothera” – Anna Klimpel. Celebrytka umieściła wzruszający wpis na Instagramie.

„Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P.” – wyznała Anna Klimpel z „Big Brothera”.

„Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę. (…) Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę” – dodała Klimpel.

Okazuje się, iż uczestniczka „Big Brothera” zmarła w nocy z 20 na 21 listopada 2022 roku. Odeszła w wieku zaledwie 35 lat. W tej chwili nie są znane dokładne okoliczności śmierci Karoliny Szafy, aczkolwiek wnioskując z wpisu Klimpel, zmagała się z ciężką chorobą.

Celebrytka osierociła dwie córki

Jak już wspomnieliśmy, Karolina Sztafa była jedną z uczestniczek polskiej edycji „Big Brothera”, która była emitowana w telewizji w 2019 roku.

Zmarła kobieta pochodziła z miejscowości Czechowice Dziedzice w województwie śląskim. Była mężatką. Razem z mężem Łukaszem wychowywała dwie córki: 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę. Uczestniczka „Big Brothera” ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Jeśli chodzi o jej życie zawodowe, to pracowała jako selekcjonerka w klubie.

źródło: Lelum, Głos Wielkopolski, Jastrząb Post

Zobacz również: