Biedronka

Klienci Biedronki mogą zacierać ręce. W najbliższy poniedziałek w dyskoncie czekać będą na nich ogromne promocje. Jednak jak to w przypadku korzystnych ofert bywa, trzeba się spieszyć. Oto, co popularna sieć przygotowała dla Polaków.

Black Friday w sieci Biedronka

Jeden z najbardziej lubianych dyskontów w naszym kraju przygotował wiele produktów w zawrotnie niskich cenach. Klienci Biedronki będą mogli zrobić zakupy w ramach Black Friady 2022 już od najbliższego poniedziałku.

Warto podkreślić, iż produkty w preferencyjnych cenach będą dostępne w Biedronce od poniedziałku (21 listopada) do soboty (26 listopada). Promocja obejmie zarówno towary spożywcze, jak i artykuły przemysłowe.

Zatem co będzie można kupić w wyjątkowo przystępnych cenach? Biedronka oferuje m.in. promocję 1+1 gratis z aplikacją Moja Biedronka. Okazja dotyczy produktów marki NIVEA, Linda, Gilette, pieluch i pieluchomajtek DADA czy płynów do płukania tkanin Silan.

Kolejną promocją wartą uwagi jest ta dotycząca przetworów marki Nasza Spiżarnia. Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma drugi produkt aż 50% taniej. Takie same zasady obowiązywać będą przy zakupie bakalii firmy BAKALLINO oraz wszystkich produktów marek Garnier Fructis i L’oreal Paris Elseve.

Wydaje się, że warto rozważyć zakup owoców i warzyw. One także zostały objęte promocją. Klienci Biedronki będą mogli nabyć m.in. pomidory śliwkowe jedynie za 3,99 zł za opakowanie 500 g. Z kolei kalafior będzie kosztował jedynie 4,79 zł za kilogram, a ziemniaki 1,49 zł/kg. Promocja dotyczyć będzie również cytryn, cebuli, marchwi, jabłek, gruszek czy borówki amerykańskiej.

Co ciekawe, Biedronka zrobiła ukłon także w stronę kibiców piłkarskich. Z okazji mundialu w Katarze obniżono ceny przekąsek, które idealnie sprawdzą się podczas oglądania meczu. Promocja dotyczy chociażby chipsów Wiejskie Ziemniaczki i Chrunchips, czekolad Milka, a także kabanosów Tarczyński.

źródło: Goniec

Zobacz również: