M jak Miłość
foto: Instagram/katarzynacichopek

Fani „M jak Miłość” mają spore powody do zadowolenia. Właśnie okazało się, że do popularnego serialu TVP po 4 latach wrócił lubiany aktor. Kacper Kuszewski, bo o nim mowa, pojawił się na planie jednego z odcinków wspomnianej produkcji. 

Kacper Kuszewski mówi o swoim powrocie do „M jak Miłość”

Przypomnijmy, iż 46-letni aktor odszedł z „M jak miłość” w 2018 roku. Odtwarzana przez niego postać Marka Mostowiaka wyjechała z rodziną do Australii. Zatem dzięki scenarzystom Kacper Kuszewski cały czas ma możliwość powrotu do serialu.

Zdjęcie z planu „M jak Miłość” świadczy o tym, iż aktor skorzystał z okazji. Na fotografii opublikowanej przez Katarzynę Chichopek (serialowa Kinga Zduńska) widzimy Kuszewskiego na planie produkcji razem z innymi aktorami hitu TVP.

„Miara przyjaźni to wspólne chwile, które zacierają granice pracy i przyjemności. A z taką Rodziną Wigilia to wyjątkowy moment, nie tylko na zdjęciu” – podpisała fotografię Katarzyna Cichopek.

Czy to oznacza, że Kuszewski wrócił na stałe do „M jak Miłość”? Niestety nie mamy dobrych wieści dla wielbicieli serialowego Marka Mostowiaka. „To gościnny występ z okazji nagrania świątecznego odcinka” – przyznała osoba z produkcji.

Informację tę potwierdził sam aktor. „Nie, nie wróciłem. Wystąpię gościnnie w specjalnym, świątecznym odcinku” – przyznał artysta. Z pewnością ta deklaracja nie ucieszy jego fanów.

Przypomnijmy, iż informacja o tym, że Kuszewski odchodzi z „M jak Miłość” po 18 latach była ogromnym zaskoczeniem. „Dla wszystkich był to szok. Nic nie wskazywało na to, że Kacper będzie chciał rozstać się z serialem” – wyznał niegdyś jeden z kolegów aktora.

„Nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej po nowe doświadczenia” – argumentował wówczas swoją decyzję 46-latek. „Nie, nie żałuję swojej decyzji. Miałem takie poczucie, że przyszedł już czas. Myślę, że wiele fajnych rzeczy zawodowych przede mną” – wyjaśnił chwilę później.

źródło: Super Express

Zobacz również: