TVP
foto: Instagram/youcandancetvp

Media doniosły o konflikcie między dwoma gwiazdami TVP. Chodzi o dwie panie, które z pewnością są nie tylko utalentowane, ale i bardzo ambitne. Podobno atmosfera między nimi zrobiła się na tyle gorąca, że musiała interweniować produkcja programu przy którym razem pracowały.

Prezenterki TVP nie przepadają za sobą nawzajem

Nie jest chyba tajemnicą, że Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska nie pałają do siebie zbytnią sympatią. Nie zmienia tego fakt, że panie współpracują przy takich programach TVP jak „Pytanie na śniadanie” czy „You Can Dance”.

Powodem niesnasek ma być ogromna ambicja obu gwiazd i posiadanie przez nie silnych osobowości. Jakiś czas temu tabloidy donosiły o spęciach między paniami, do których doszło na planie zdjęciowym programu „You Can Dance”. Dziennikarze podali, że atmosfera między gwiazdami TVP była tak napięta, że konieczna była interwencja reżysera produkcji.

Czy między Katarzyną Cichopek i Idą Nowakowską nadal iskrzy? A może panie doszły do porozumienia i konflikt między nimi został już zażegnany?

Rąbka tajemnicy uchyliła osoba, która ma okazję z obiema gwiazdami TVP współpracować przy wspomnianym „You Can Dance”. Na łamach poczytnej gazety wytłumaczyła, jak w tej chwili mają się relacje obu pań.„Czasami między nimi iskrzy, ale nie uważam, że to źle, bo widzowie chcą emocji. Obie są bardzo ambitne i profesjonalne, ale te ich emocje wypływają jeszcze bardziej, bo obie są matkami, nie chcą nikogo skrzywdzić. Ale to talent show i czasem trzeba komuś podziękować. I tu właśnie może budzić się niezadowolenie którejś z nich. Nie zmienia to faktu, że potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników. Wychodzą z nich ogromne emocje i bardzo dobrze, bo dzięki temu program nie jest nudny jak flaki z olejem” – wyjaśnił informator.

„Jeśli mamy tu pewien rodzaj rywalizacji, nie ma już znaczenia, czy to przyjaciółka, czy nie, zawsze mamy konkurentki” – dodało źródło popularnego dziennika.

Koniec konfliktu między godpodyniami „Pytania na śniadanie”?

Dobrą wróżbą wydaje się także fakt, iż Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska wystąpiły wspólnie na sesji zdjęciowej. Odbyła się ona 15 listopada w TVP i związana była z nową edycją tanecznego show dla dzieci i młodzieży.

„Nie było żadnych kłótni i nieprzyjemnych sytuacji. Kasia i Ida zgodnie działają. Obecnie między nimi panuje zgoda. Dziewczyny zakopały topór wojenny, a „YCD” zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj odbyła się sesja zdjęciowa, którą lada chwila będzie można zobaczyć w mediach. Gwiazdy szykują niespodziankę dla widzów i są bardzo podekscytowani tym, że premiera się zbliża” – przyznała osoba z produkcji talent show.

źródło: Pomponik

Zobacz również: