Roksana Wegiel

Jak wszyscy dobrze pamiętamy, Roksana Węgiel była prowadzącą „You Can Dance – Nowa Generacja”. Jednakże piosenkarki nie zobaczymy w nowej edycji programu. Co ciekawe 17-latka zabrała głos na temat pracy w telewizji. To nie są miłe słowa. „Nie czułam się dobrze” – wyznała wokalistka. 

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych młodych piosenkarek w naszym kraju

Niewątpliwie Roksana Węgiel jest w tej chwili jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Warto przypomnieć, iż dziewczyna rozpoczęła swoją karierę dzięki udziałowi w programie „The Voice Kids”, który wygrała. Następnie przyszedł triumf w Eurowizji Junior.

Na fali tylu sukcesów TVP postanowiła zaangażować Roksanę Węgiel m.in. do show „You Can Dance – Nowa Generacja”. Telwizyjny talent show skierowany jest do dzieci, które mają wyjątkowy talent taneczny. 17-latka była prowadzącą pierwszej edycji tego programu.

Okazało się jednak, że w kolejnej odsłonie show nie zobaczymy Roksany Węgiel. Mało tego, wielbiciele artystki zauwazyli, iż gwiazdka coraz rzadziej pojawia się na antenie TVP. Pojawiły się nawet plotki o konflikcie między piosenkarką a Telewizją Polską.

Na temat pracy w TVP głos zabrała sama Roksana Węgiel. 17-letnia artystka wyjaśniła, dlaczego nie pojawi się już w „You Can Dance”. „Wiesz co, ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo nie czułam tego” – zdradziła piosenkarka.

Warto podkreślić, iż nie wiemy, czy Roksana Węgiel w ogóle otzrymała propozycję kontynuacji współpracy przy talent show. Jednak dziewczyna zaznaczyła, że jest fanką programu, choć rola prowadzącej nie przypadła jej do gustu.

Roksana Węgiel ujawniła także, iż jako anstolatka wpadła w pracoholizm. Dzięki rezygnacji z „You Can Dance – Nowa Generacja” jej napięty grafik nieco się rozluźnił. „Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz… Jednak wyuczone teksty, to wszystko… nie jest dla mnie. Ja lubię dużą spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą” – podkreśliła.

źródło: Pudelek

Zobacz również: