Golec uOrkiestra

Wielbiciele zespołu „Golec uOrkiestra” mają powody do niepokoju. Pojawiły się doniesienia, że między braćmi Golec powstał konflikt. Co poróżniło najpopularniejszych w Polsce bliźniaków? Wyjaśniamy.

Źródłem nieporozumienia między braćmi Golec ma być córka jednego z nich

Do tej pory Łukasz i Paweł uchodzili za niezwykle zgodne rodzeństwo. Układało im się zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. Niestety, zdaniem mediów dobre stosunki między braćmi Golec należą już do przeszłości.

 „Ludzie cały czas postrzegają Pawła i Łukasza jako jedność. Że razem mieszkają, że nie mają swoich prywatnych żyć, że każdą chwilę spędzają razem. A prawda jest taka, że jak wracają z trasy koncertowej, każdy z nich skupia się na swojej rodzinie. My nawet na wakacje jeździmy osobno. Oddech od siebie też jest im potrzebny. Każdy z nas ma inny charakter, często mamy odmienne zdanie na różne tematy” – mówiła niegdyś o relacji braci Katarzyna, żona Pawła.

Zatem co takiego wydarzyło się, że stosunki między bliźniakami pogorszyły się? Otóż dziennikarze donieśli, iż powodem konfliktu liderów „Golec uOrkiestra” stała się córka jednego z nich. Dokładnie rzecz biorąc ma chodzić o muzyczne zapędy latorośli jednego z braci.

Mowa o córce Pawła, Mai. Dziewczyna zdała maturę i postanowiła kontynuować naukę w szkole o profilu muzycznym. „Realizuje swoje marzenia, pięknie śpiewa i trzymamy za nią kciuki” – przyznali dumni rodzice nastolatki.

Warto wspomnieć, iż Maja Golec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziewczyna spełnia się jako tiktokerka i youtuberka. Na swoim profilu publikuje covery znanych piosenek.

Tu niestety pojawia się problem. Łukasz Golec przypuszcza, że działalność bratanicy doprowadzi do złamania braterskiej obietnicy, jaką przed laty złożyło sobie znane rodzeństwo.

Obietnica zostanie złamana?

O całej sprawie dziennikarzy poinformowała osoba z bliskiego otoczenia zespołu „Golec uOrkiestra”. „Kiedyś bracia ustalili, że nie będą całej rodziny wprowadzać do zespołu, by nie było niepotrzebnych niedomówień i sporów. Paweł, choć nie mówi wprost, nie ma nic przeciwko, aby jego córka, jeśli tylko będzie chciała, zasiliła szeregi Golec uOrkiestra” – doniósł informator.

Media uważają, że ryzyku konfliktu jest spore. Świadczy o tym fakt, iż Paweł pojawił się wraz z córką na prezentacji ramówki Telewizji Polskiej oraz na gali wręczenia Fryderyków. To z pewnością wyraz tego, że muzyk chce wprowadzić swoją latorośl w świat show-biznesu. Z kolei matka dziewczyny zdradziła, że tata widzi dla Mai miejsce w zespole. „Były takie propozycje” – przyznała.

źródło: Goniec

Zobacz również: