Krzysztof Krawczyk

Wielbiciele Krzysztofa Krawczyka są zniesmaczeni. Chodzi o pomysł dotyczący zmiany wyglądu grobu legendarnego artysty. Propozycja przyjaciela gwiazdora wzburzyła fanów, którzy nie przebierają w słowach. „Cyrk na kółkach” – grzmią.

Miejsce spoczynku Krzysztofa Krawczyka ma przypominać grób Elvisa Presleya

Chodź lubiany piosenkarz zmarł rok temu, to sprawy związane z jego osobą nadal budzą spore kontrowersje. Tym razem chodzi o grób, w którym spoczął Krzysztof Krawczyk. Przyjaciel muzyka Andrzej Kosmala przedstawił plany renowacji mogiły artysty. Nie wszystkim przypadły one do gustu.

Były menadżer Krawczyka wyznał, iż niebawem nastąpią poważne zmiany wokół grobu wokalisty. Według Kosmali są one wymuszone tłumami, które odwiedzają miejsce spoczynku wokalisty.

„Po pierwsze, wyłożyliśmy to kostką cementową, a ludzie jak przynoszą znicze, codziennie przybywa tam ok. 100 osób, tam całe wycieczki przyjeżdżają, wosk się rozlewa i jest brudno. W związku z tym zamienimy to na granit albo na marmur” – przyznał przyjaciel Krawczyka.

To jednak nie wszystkie plany wobec mogiły Krawczyka. Były menadżer chce zamontować wokół grobu płotek. To rozwiązanie ma umożliwić wielbicielom zmarłego artysty wieszanie kartek i prezentów, które oprócz zniczy ludzie przynoszą na cmentarz.

Mężczyzna nie kryje, iż chce, aby miejsce spoczynku Krzysztofa Krawczyka przypominało to, w którym spoczywa Elvis Presley. „Druga rzecz, którą od początku zapowiadałem, że nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, jaki widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy „Love me Tender” – powiedział pan Andrzej.

Plany Kosmali wywołały oburzenie wśród internautów. Niektórzy stwierdzili, że porównywanie Krzysztofa Krawczyka do Elvisa to przesada. Inni zwrócili uwagę, iż lepiej posprzątać wokół grobu artysty, niż narzekać na tłumy fanów.

„CYRK na kółkach. Posprzątajcie to, co już jest”, „Bez przesady z tymi FANAMI dla mnie śpiewał średnio Brud na grobie pani Krawczyk podobno siedzi pani tam całe dnie no to do roboty”, „Żeby było czysto to trzeba sprzątać, a nie stać przed grobem męża i narzekać na swój los” – skrytykowali pomysł Kosmali użytkownicy mediów społecznościowych.

Co ciekawe, wiele osób sugeruje, aby pieniądze na modernizowanie grobu muzyka przeznaczyć na inny cel np. na wsparcie dla syna zmarłego artysty.

źródło: Pomponik

Zobacz również: