Agata Młynarska
foto: Instagram/agata_mlynarska

Gwiazda polskiej telewizji przekazała niezbyt przyjemne informacje na swój temat. Okazuje się, że Agata Młynarska została w perfidny sposób wykorzystana. Prezenterka nie zamierza pobłażać tego typu zachowaniom. Sprawa trafiła na policję. Oto szczegóły tego bulwersującego incydentu.

Perfidnie wykorzystano chorobę Agaty Młynarskiej

Popularna dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, który poruszył wielu użytkowników. Agata Młynarska wyznała, że padła ofiarą oszustwa. Jednocześnie ostrzegła swoich wielbicieli.

Była gwiazda TVP i Polsatu trafiła na celownik oszustów. Trzeba zaznaczyć, iż przestępcy obeszli się z Agatą Młynarską wyjątkowo perfidnie. Dlaczego? Otóż bez skrupułów wykorzystali fakt, iż prezenterka od lat zmaga się z poważnymi chorobami.

Przypomnijmy, iż Młynarska od dłuższego czasu walczy z astmą oraz chorobą Leśniowskiego-Crohna. Przez lata kobieta zdołała przetestować wiele metod leczenia. Jedne były mniej, inne bardziej pomocne.

Niestety kilka miesięcy temu Agata Młynarska trafiła do szpitala. Powodem okazała się wspomniana astma. Na szczęście dziennikarka trafiła na specjalistów, którzy zdołali jej pomóc. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o terapię biologiczną. Dzięki tej metodzie prezenterka czuje się lepiej, a astma nie jest już tak uciążliwa.

Całą historię postanowili wykorzystać oszuści. W sieci pojawiła się reklama podejrzanego preparatu, który rzekomo uzdrowił Młynarską. Co ciekawe materiał ten miał formę wyssanego z palca wywiadu z gwiazdą. Dodajmy, iż już sam tytuł brzmiał przerażająco: „Jak lekarze, chcąc zarobić prawie doprowadzili do śmierci Agaty Młynarska, korzystając z choroby słynnej prezenterki. Dlaczego ludzie gniją żywcem i umierają, a nikt im nie pomaga?”

Gwiazda zaapelowała do swoich fanów

Szybko okazało się, że Młynarska nie udzieliła tego wywiadu. Mało tego, nigdy nie reklamowała tego podejrzanego specyfiku. W związku z zaistniałą sytuacją dziennikarka zdecydowała się podjąć stanowcze kroki. Po pierwsze, opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym ostrzegła fanów przed oszustwem. Po drugie, zgłosiła sprawę na policję.

„Uwaga! Oszuści!Na rosyjskich serwerach i nie tylko, chcą Was oszukać i naciągnąć,namawiając do zakupu podejrzanych specyfików. Wywiad ze mną jest spreparowany i zmyślony! Nie reklamowałam też nigdy tego specyfiku.Jest to działanie poza wszelką moją wiedzą i zgodą. Sprawa jest zgłoszona policji i zajmuje się nią mój adwokat. Wszelkie działania wykorzystujące mój wizerunek bez mojej zgody a zwłaszcza służące do reklamowania podejrzanych preparatów mają charakter KRYMINALNY!!!! (…)” – napisała Młynarska.

źródło: Super Express

Zobacz również: