nie żyje dziennikarka

Bardzo smutna informacja. Nie żyje 38-letni dziennikarz, związany ze stacją TVN. Od wielu miesięcy walczył z nowotworem. Niestety, ale przegrał tę nierówną walkę.

Piotr Balicki nie żyje. Dziennikarz TVN miał zaledwie 38 lat

O śmierci młodego dziennikarza stacji TVN piszą dziś wszystkie media. Poruszający jest zwłaszcza wiek, w którym odszedł. Piotr Balicki, bo o nim mowa, miał zaledwie 38 lat. Przegrał walkę z nowotworem.

„Piotr Balicki był prezenterem, konferansjerem i animatorem publiczności. Na swoim koncie miał współpracę z TVN-em, gdzie udzielał się przy „Mam talent”, czy Polsatem, gdzie pracował przy „Tańcu z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.” – czytamy we wspomnieniu, zamieszczonym na łamach portalu Onet.

Informacja o nowotworze pojawiła się na początku roku. Poinformował o niej sam Piotr Balicki. Walczył z czerniakiem. W maju lekarze dawali mu zaledwie 30% szans na przeżycie. Niestety, dziś można potwierdzić, że przegrał tę nierówną walkę.

Zaledwie dzień przed śmiercią Balickiego, na festiwalu Top of the Top Sopot 2022, Marcin Prokop poprosił publiczność o wsparcie dla swojego wówczas ciężko chorego kolegi.

„W szpitalu leży chłopak, który jest bardzo ciężko chory i jest częścią naszej TVN-owej rodziny. To jest człowiek, który gdyby był zdrowy, biegłaby tutaj wśród państwa i rozgrzewałby publiczność. Oddawałby wam swoją dobrą energię. Był i może będzie najlepszy w swoim fachu. Piotrek Balicki (…) Chciałbym, abyście państwo oddali mu swoją dobrą energię, tę, którą się dzielił, ze wszystkimi przez lata swojej pracy” – powiedział Prokop. W Sopocie rozległy się gromkie brawa.

źródło: Plejada, Onet

Zobacz również: