Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem lider partii KORWiN zaskoczył swoim wyznaniem odnośnie tego, co trzyma w domu. Trzeba przyznać, że to dość zaskakujące.

Korwin-Mikke ruszył nad Morze Bałtyckie

Tegoroczne wakacje są niezwykle pracowitym okresem dla kontrowersyjnego polityka. Mężczyzna ruszył nad Morze Bałtyckie ze swoją trasą „Wakacje z Korwinem”. Odwiedził niemalże wszystkie popularne nadmorskie kurorty. W ramach akcji w lipcu i sierpniu Korwin-Mikke spotkał się z obywatelami.

 

Jednocześnie liderowi Konfederacji nie zabrakło oryginalnych pomysłów. Po zastosowaniu kontrowersyjnej diety składającej się z samych fast foodów, Janusz Korwin-Mikke postanowił zrobić we własnym domu magazyn. Zebrał dość pokaźne zapasy pewnego produktu.

Okazuje się, że mężczyzna posiada ogromne ilości cukru. Ja wiadomo w ostatnim czasie to dość chodliwy towar. Niektóre sieci handlowe postanowiły wprowadzić nawet limity na ten produkt. Przykładowo w jednym z popularnych dyskontów jeden klient może kupić maksymalnie 10 kg tego produktu.

Chociaż Krajowa Grupa Spożywczej zapewniła, że wszystko jest pod kontrolą, a cukru na pewno nie zabraknie, część osób i tak czuje niepokój. Tymczasem Janusz Korwin-Mikke może spać spokojnie. Lider Konfederacji zgromadził potężne zapasy tego produktu. „Jakiś czas temu kupiłem 60 kg cukru i mam spokój, mam zapas. Kupowałem jakiś czas temu za 2,90 zł chyba” – wyznał w rozmowie z dziennikarzami.

Z pewnością Korwin-Mikke wykorzysta poczynione zapasy. Nie od dziś wiadomo, że polityk uwielbia pić suto słodzone napoje. „Nie oszczędzam na cukrze, słodzę 7 łyżeczek i mam dużo energii!” – powiedział polityk.

Co ciekawe, temat cukru już kilka razy przewinął się w profilach 80-latka w mediach społecznościowych. Poniżej publikujemy zdjęcie na którym widzimy polityka w towarzystwie swojego zwolennika i…torebki cukru.

Jakiś czas temu prezes zażartował nawet z całej sprawy związanej z brakami cukru w sklepach. Polityk umieścił na Facebooku śmiesznego mema.

źródło: Super Express

Zobacz również: