Księżna Kate

Właśnie pojawiły się okropne wieści dotyczące ulubionej pary na Wyspach Brytyjskich. Księżna Kate nie ma powodów do zadowolenia. Co więcej, można powiedzieć, że dotknął ją prawdziwy dramat. 

Wnuk królowej miał zdradzić Księżną Kate

Brytyjskie media od dawna rozpisują się na temat rzekomego romansu Księcia Williama z Rose Hanbury. Tym co podgrzewa plotki jest fakt, iż kobieta była do niedawna jedną z najlepszych przyjaciółek Księżnej Kate.

Arystokratka i jej starszy o 24 lata mąż David Cholmondeley często gościli na dworze królewskim. Jednak w pewnym momencie, niespodziewanie, Księżna Kate zerwała kontakty z Hanbury.

Teraz okazuje się, że to nie jedyna sensacyjna wieść. Jeśli najnowsze plotki się potwierdzą, czeka nas skandal na olbrzymią skalę. Mało tego, Księżna Kate może poczuć się jeszcze bardziej upokorzona przez własnego męża.

Książę William ma nieślubne dziecko?

W mediach społecznościowych gruchnęła wieść, iż wnuk królowej ma nieślubną córkę. Matką dziecka ma być właśnie Rose Hanbury. Przypomnijmy, iż arystokratka razem ze swoim mężem doczekała się w sumie trojga pociech.

Najstarsze są bliźnięta, które urodziły się zaraz po ślubie pary, który odbył się w 2009 roku. Zresztą sama ceremonia została zorganizowana w dość ekspresowym tempie. Hanbury stając przed ołtarzem była bowiem już w ciąży.

Siedem lat po zaślubinach na świat przyszła córka pary – lady Iris Marina Aline Cholmondeley. Część osób uważa, że biologicznym ojcem dziewczynki jest Książę William. Jeśli ta informacja okazałaby się prawdą, Księżna Kate znajdzie się w naprawdę przykrej sytuacji. Wydaje się, że już teraz przechodzi dramat słuchając tych wszystkich okropnych plotek.

Jedną z osób, które wierzą w teorię o nieślubnym dziecku Williama jest tiktokerka Tasha. Kobieta znana w sieci pod pseudonimem Tishtoking regularnie publikuje filmiki na temat brytyjskiej rodziny królewskiej.

Co ciekawe, kobieta przedstawiła „dowody” na to, że Iris jest dzieckiem męża Księżnej Kate. Po pierwsze, dziewczynka urodziła się w czasie kiedy miał trwać romans Hanbury i Williama. Po drugie, rzekomo przez sporą różnicę wieku kochanka wnuka królowej miała się mocno oddalić od swojego małżonka. Tiktokerka stwierdziła, że intymne relacje między parą zupełnie wygasły.

Oczywiście brytyjska rodzina królewska jak na razie nie odniosła się do tych rewelacji. Wątpliwe, aby zamierzała to w ogóle uczynić. Tym co wiadomo na 100% jest fakt, że  Księżna Kate i Rose Hanbury nie są już razem widywane.

źródło: Plotek

Zobacz również: