Królowa Elżbieta II utarła nosa Harry'emu i Meghan

Nie do wiary. Pomimo problemów, które Meghan i Harry sprawili brytyjskiej rodzinie królewskiej, mieli tupet zrobić coś takiego. Na szczęście na posterunku jak zawsze była Królowa Elżbieta II. Monarchini bezbłędnie zareagowała na bezczelne zachowanie wnuka i jego żony.

Królowa Elżbieta II nie uległa prośbom Sussexów

Właśnie wyszły na jaw nowe informacje dotyczące Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Trzeba przyznać, że to dość bulwersujące doniesienia. Okazuje się bowiem, że Książę Harry i Meghan Markle nadal próbują mieszać w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Tom Bower to dziennikarz śledczy i autor książki pt. „Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami”. Ekspert stwierdził, iż wnuk monarchini i jego małżonka próbowali w ostatniej chwili wymusić zmianę miejsc w trakcie jubileuszowych uroczystości.

Na te nieco bezczelną prośbę natychmiast zareagowała Królowa Elżbieta II. Seniorka rodu Windsorów kategorycznie odmówiła. Monarchini nie zgodziła się, aby Meghan Markle i książę Harry siedzieli obok starszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

To jednak nie wszystko. Dziennikarz doniósł, że Sussexowie według planu mieli siedzieć obok niepracujących członków rodziny królewskiej, Eugenie i Jacka Brooksbank. Jednak to miejsce nie spodobało im się. Mało tego, obydwoje uznali, iż to dla nich obraźliwe.

Zdaniem Toma Bowera para próbowała w ostatniej chwili wymusić na Królowej Elżbiecie II zmianę miejsc z bardzo ważnego powodu. Po pierwsze, Harry i Meghan chcieli siedzieć obok księcia Williama i Karola. Byli świadomi, iż dzięki temu zwrócą na siebie jeszcze większą uwagę mediów. Po drugie, miejsca z brzegu oznaczają, że byliby lepiej widoczni.

Do kolejnej skandalicznej sytuacji doszło również w trakcie wyjazdu do katedry St. Paul’s w Londynie. Ekspert uważa, że wnuk Królowej Elżbiety II celowo spóżnił się na autokar, który miał zabrać całą rodzinę do świątyni. Dlaczego? Książęta Sussex chcieli zrobić „wielkie wejście”, specjalnie na potrzeby platformy streamingowej Netflix.

źródło: Onet

Zobacz również: