Magda Gessler

Najsłynniejsza restauratorka w Polsce właśnie umieściła bardzo emocjonalne nagranie w mediach społecznościowych. Magda Gessler wyznała, iż doświadczyła bardzo przykrej sytuacji. Teraz gwiazda TVN zapowiada podjęcie stosownych kroków prawnych.

Magda Gessler ostrzega internautów przed oszustami

Gospodyni „Kuchennych rewolucji” przekazała za pomocą mediów społecznościowych, iż padła ofiarą oszustów. Przestępcy próbowali uzyskać korzyści majątkowe bezprawnie wykorzystując jej wizerunek.

„W necie ktoś, wykorzystując mój wizerunek, znowu chce zarobić. Jest to drobne przestępstwo, wielkie przestępstwo – przestępstwo! Mój wizerunek jest moją własnością i nikt nie ma prawa korzystać w imię własnej korzyści z tegoż wizerunku. Więc te dziwne herbatki, które odchudzają, to ściema. Jeśli u mnie ich nie ma na Instagramie i moich social mediach, to znaczy, że ktoś stara się oszukać mnie i was. Proszę to przekreślić, a ja się tym zajmę od strony prawnej” – oświadczyła Magda Gessler w krótkim wideo, które zamieściła na Instagramie. Nagranie podpisała słowami: „Uwaga …. Stop …. Wykorzystywania wizerunku osób znanych !!!! Bezprawnie !!! Samowola !!kradzież .. oszustwo Dość”.

Niewątpliwie Magda Gessler to jedna z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Wielu Polaków traktuje restauratorkę jako autorytet w kwestiach kulinarnych. Warto jednak dodać, że ludzie liczą się też z jej zdaniem w innych kwestiach.

Część osób zachwyca się sporą metamorfozą, którą gwiazda „Kuchennych rewolucji” przeszła w ostatnich latach. Ponieważ Gessler zrzuciła jakiś czas temu kilka nadprogramowych kilogramów, są tacy, którzy uważają ją za ekspertkę w temacie odchudzania.

Jak przyznała sama Gessler, oszuści bezczelnie wykorzystali ten fakt. Przestępcy próbowali zarobić na wspomnianej metamorfozie lubianej restauratorki.

Nagranie umieszczone przez gwiazdę TVN na Instagramie spotkało się ze sporym odzewem ze strony internautów. Użytkownicy przyznali rację gospodyni „Kuchennych rewolucji”. „Bardzo słusznie”, „Wielki szacunek i tak trzymać”, „Proszę się nie dawać Pani Magdo, ściskan mocno!”, „Koniecznie proszę się tym zająć pozdrawiam Pani Magdo”, „Brawo Magda, do sądu z nimi!” – komentowali wielbiciele restauratorki.

źródło: Onet

Zobacz również: