Jan Frycz
foto: YouTube

Bardzo przykra wiadomość ujrzała światło dzienne. Okazuje się, że jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów przeżywa ogromny dramat. Jan Frycz, bo o nim mowa, mocno podupadł na zdrowiu. Z tego powodu artysta musiał diametralnie zmienić swoje plany. Co gorsza, straciła na tym córka gwiazdora. 

Ból, który odczuwa Jan Frycz, jest ogromny

68-latek zmaga się od dłuższego czasu z kłopotami zdrowotnymi. Jan Frycz ma poważne problemy z kręgosłupem. W tej chwili sytuacja jest niezwykle dramatyczna.

Przypomnijmy, iż w 2015 r. aktor miał wypadek samochodowy. W skutek tego zdarzenia doznał urazu kręgosłupa. Frycz poddał się operacji, a później wielomiesięcznej rehabilitacji. Kolejny zabieg przeszedł w 2021 r. Wówczas wydawało się, że kłopoty zdrowotne gwiazdora minęły. Niestety właśnie okazało się, że stan zdrowia mężczyzna znowu się pogorszył.

Zdaniem dziennikarzy Jan Frycz ma spore trudności z poruszaniem się. Do tego aktor odczuwa ogromny ból kręgosłupa. Krótko mówiąc artysta przechodzi bardzo dramatyczne chwile.

Z powodu niedyspozycji zdrowotnej Frycz musiał diametralnie zmienić swoje najbliższe plany. Co gorsza, mocno odczuła to jego córka z pierwszego małżeństwa Maria Żółtek-Frycz.

36-letnia kobieta specjalnie przyleciała do Polski, aby promować swoją książkę „Franka”. Jan Frycz zamierzał wesprzeć Marię w trakcie spotkań autorskich. Zgodnie z poczynionymi wcześniej ustaleniami aktor miał odczytać na nich fragmenty dzieła córki. Niestety plan legł w gruzach.

W związku z niemożnością poruszania się, artysta nie pojawił się na spotkaniach z publicznością. Z pewnością to bardzo przykre zarówno dla Jana Frycza, który nie może pomóc swojemu dziecku, jak i dla jego córki, która nie może liczyć na wsparcie znanego ojca.

„Maria Frycz-Żółtek niedawno promowała w Polsce swoją książkę „Franka”. Na jej autorskich spotkaniach słynny ojciec miał czytać fragmenty jej dzieła. Niestety, pan Jan nie przyjechał na spotkania. Odezwała się u niego stara kontuzja kręgosłupa… Aktor skarży się na ogromny ból i ma problemy z poruszaniem się. Na szczęście jest pod opieką lekarzy i swej troskliwej żony Małgorzaty. Mimo że nie mógł osobiście być na spotkaniach, bardzo kibicuje swojej córce w jej poczynaniach literackich i jest z niej bardzo dumny” – donieśli dziennikarze jednego z kolorowych dzienników.

źródło: Super Express

Zobacz również: