Jan Englert
foto: Instagram/Beata Ścibakówna

Czyżby w małżeństwie jednego z najbardziej znanych polskich aktorów nastał poważny kryzys? Wielbiciele artysty zastanawiają się nad tym od jakiegoś czasu. W końcu sam Jan Englert, bo o nim mowa, zabrał głos w sprawie.

Jan Englert tłumaczy samotny wyjazd żony do Peru

Beata Ścibakówna – żona Jana Englerta, udała się na kilka tygodni do Peru. Fanów aktorskiej pary mocno zdziwił fakt, iż jej mąż został sam w Polsce. Artysta wypoczywa samotnie nad polskim morzem w Juracie.

Taka sytuacja wywołała spekulację na temat rzekomych problemów w związku aktorów. Wielbiciele zastanawiają się, dlaczego Jan Englert nie pojechał z żoną na egzotyczną wyprawę.

Jest to o tyle dziwne, że wcześniej Beata Ścibakówna i Jan Englert uchodzili za zgodne małżeństwo. Nie przeszkadzała im nawet spora różnica wieku. Przypomnijmy, iż para poznała się jeszcze na studiach. Ona była studentką, a on jej profesorem. Co ciekawe, we wrześniu tego roku obchodzić będą 27. rocznicę ślubu.

W końcu Jan Englert postanowił skomentować samotny wyjazd żony. Z pewnością aktor chciał uciąć plotki, które nasilały się z każdym dniem. Słowa artysty prawdopodobnie uspokoiły wielbicieli pary.

Okazuje się, że nie ma mowy o żadnym kryzysie w małżeństwie. „Jestem już w takim wieku, że na kilka tysięcy metrów wejść już się nie da. Proszę więc tu nie szukać żadnej sensacji” – podkreślił Jan Englert.

Warto zaznaczyć, iż słowa artysty nieco zaskoczyły opinię publiczną. W końcu od dawna wiadomo, że Jan Englert mocno dba o formę. Mężczyzna regularnie biega i gra w tenisa.

„Bieganie to nie to samo, co wchodzenie na wysokość. Biegać mogę do upadłego, ale włazić na drabinę mi ciężko. Żona znalazła po prostu świetną ofertę i spełniła swoje marzenie, bo zawsze chciała zobaczyć Machu Picchu. Ja się z tego bardzo cieszę” – wytłumaczył Englert.

O tym, iż Beata Ścibakówna odbywa podróż życia świadczą liczne wpisy na Instagramie. 54-letnia aktorka na bieżąco relacjonuje swoją wyprawę do Peru w mediach społecznościowych. Poniżej jeden z postów.

źródło: Plejada

Zobacz również: