wdowa po Krzysztofie Krawczyku

Światło dzienne ujrzały bardzo smutne informacje na temat wdowy po Krzysztofie Krawczyku. Przygnębiające wieści na temat Ewy przekazał jeden z bliskich znajomych rodziny artysty.

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku ciągle jest w traumie

Chociaż Krzysztof Krawczyk zmarł ponad rok temu, to jego małżonka ciągle nie może dojść do siebie. Kobieta nadal nie może dojść do siebie. Zaprzyjaźniony z rodziną artysty ksiądz Piotr Turek zdradził co nieco na temat samopoczucia Ewy. Niestety to nie są dobre wiadomości. Łzy cisną się do oczu po wysłuchaniu relacji duchownego.

Przyjaciel rodziny wyznał, że małżonka Krawczyk nadal jest pogrążona w smutku. „Z rozmów z Ewą wynika, że ciągle jest jeszcze w traumie, bo była tak bardzo z Krzysztofem związana. Trapi ja samotność, inna perspektywa życia. Jest jej trudno” – zaznaczył duchowny.

Przy okazji Piotr Turek wspomniał o tym, iż sprawy z Krzysztofem Juniorem zmierzają do szczęśliwego finału. Ksiądz zaznaczył, że wszystkim członkom rodziny zależy na tym, aby skutecznie pomóc synowi zmarłego atysty. Dodajmy, iż duchowny sam jest zaangażowany w mediacje między Ewą Krawczyk a jej pasierbem.

„Na pewno będziemy podejmowali próby pogodzenia Ewy z Juniorem. Cały czas przekonujemy, że niezgoda rujnuje, a zgoda buduje. Choć Ewa podkreśla, żeby osoby poboczne nie próbowały Juniora przeciw niej nastawiać. Natomiast kwestia zachowku dla Juniora jest zabezpieczona. Chodzi o to, żeby mu pomóc od serca, bo naprawdę jest chory” – wytłumaczył.

W tym miejscu warto zauważyć, iż Krzysztof Krawczyk tuż przed śmiercią zmienił zapis w testamencie. Z tego powodu cały majątek wokalisty przypadł żonie. W tej chwili syn piosenkarza od wielu miesięcy toczy sądową batalię. Junior chce odzyskać obiecane wcześniej pieniądze.

źródło: Pomponik

Zobacz również: