żona Cezarego Pazury
foto: Instagram/Edyta Pazura

Żona Cezarego Pazury nie ma ostatnio zbyt dużo szczęścia. Kobieta właśnie przekazała przykrą wiadomość. Małżonka popularnego aktora stara się trzymać fason, ale sytuacja jest naprawdę trudna. Oto szczegóły.

Ogromny pech małżonki Cezarego Pazury

Niewątpliwie Edyta Pazura to kobieta, która nie chce być tylko żoną znanego męża. Kobieta z powodzeniem rozwija swój własny biznes. Ukochana Cezarego prowadzi od jakiegoś czasu sklep internetowy, w którym sprzedaje biżuterię. Z powodu sporego zainteresowania celebrytka postanowiła otworzyć sklep stacjonarny.

Małżonka Pazury przez dwa miesiące ciężko pracowała nad swoim nowym pomysłem. Z pewnością włożyła w niego sporo sił i mnóstwo serca. Niestety jak wyznała w mediach społecznościowych kilkumiesięczna praca poszła na marne.

Kobieta wyjaśniła na Instagramie, iż pojawił się niespodziewany, ale poważny problem dotyczący pomieszczenia, w który miał mieścić się sklep stacjonarny Edyty Pazury. „Bardzo dużo planów wiązałam z tym miejscem, a dzisiaj po niespełna dwóch miesiącach musiałam rozwiązać umowę, bo lokal zalało. Coś mam ostatnio pod górę” – wyznała.

Przedsiębiorcza małżonka aktora szybko znalazła rozwiązanie

Na szczęście żona Cezarego Pazury nie straciła dobrego humoru. Kobieta postanowiła działać. Edyta zamierzała znaleźć inny lokal w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Jednak jak się okazało, celebrytka poradziła sobie z tym zadaniem dużo szybciej.

Jeszcze w tym samym tygodniu małżonka aktora przekazała, iż udało jej się znaleźć odpowiednie miejsce do sprzedaży produktów swojej marki. „Znalazłam lokal. Bajabongo i do przodu. Jadę ogarniać przeprowadzkę. Mam nadzieję, że 15.08 pokażę Wam nowe miejsce. Szczerze, to robienie wszystkiego w pojedynkę nie jest łatwe i to w czasie wakacji” – napisała ukochana Cezarego Pazury w mediach społecznościowych.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: