matka znęcała się nad synem
fot. ilustracyjna

Funkcjonariusze policji dokonali przerażającego odkrycia w jednym z mieszkań w Otwocku. Matka znęcała się nad swoim 10-letnim synem. Ustalenia policjantów porażają. Nie do wiary, że kobieta zrobiła coś takiego własnemu dziecku.

Wyrodna matka usłyszała zarzut znęcania się nad małoletnim synem

17 lipca w trakcie interwencji otwoccy policjanci w piwnicy domu znaleźli 10-letniego chłopca. Jak się okazało dziecko zamknęła tam pijana matka. Chłopiej był przetrzymywany w ciasnym pomieszczeniu pod podłogą. Niewątpliwie to traumatyczne przeżycie dla tak młodego człowieka.

Policja pojawiła się w domu kobiety w związku ze zgłoszeniem dotyczącym dziecka, które znajduje się pod opieką pijanej matki. Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu nie było nikogo oprócz kobiety. Nietrzeźwa rodzicielka próbowała wytłumaczyć policjantom, że jej syn znajduje się pod opieką rodziny.

„Na pytanie o dziecko, kobieta odpowiedziała, że przekazała je pod opiekę bratowej i prócz niej nikogo więcej w domu nie ma” – przekazała Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Na szczęście stróże prawa nie uwierzyli w słowa pijanej kobiety. „W pewnym momencie zwrócili uwagę na rozwinięte na podłodze gumoleum, którym przykryty był właz. Mundurowi natychmiast go podnieśli i wtedy przed ich oczami ukazała się brudna, ciasna piwnica. Najbardziej przerażające było to, że w jej wnętrzu siedział skulony, małoletni chłopiec” – wyjaśniła policjantka.

Oczywiście funkcjonariusze od razu zajęli się 10-latkiem. Mundurowi odwieźli przerażone dziecko przekazali pod opiekę innego członka rodziny. Natomiast wyrodna matka trafiła do policyjnej celi. Badanie wykazało, iż kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

37-latkę spotkają teraz surowe konsekwencje. Kobieta odpowie przed sądem za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem. Niestety, wszystko wskazuje na to, iż to nie był pierwszy raz, kiedy matka zachowała się okrutnie wobec syna. Wyrodna matka miała wielokrotnie wyzywać 10-latka niecenzuralnymi epitetami, krzyczała na niego i kilkakrotnie zamykała w piwnicy pod podłogą.

Sprawą znęcania się nad dzieckiem zajmuje się w tej chwili Prokuratura Rejonowa w Otwocku. 37-latka usłyszała już zarzut znęcania się nad małoletnim synem ze szczególnym okrucieństwem. Sprawczyni została objęta na czas trwającego postępowania policyjnym dozorem.

źródło: Fakt

Zobacz również: