Michał Wiśniewski

Lider „Ich Troje” podzielił się radosną nowiną. Okazuje się, że niebawem Michał Wiśniewski będzie podwójnie świętował. Oto szczegóły.

Wiśniewski zdradził swoje prywatne plany

Popularny piosenkarz wyznał, iż planuje uczcić zaślubiny ze swoją żoną Polą. Nastapić ma to niemalże półtora roku po ślubie. W tym miejscu warto wspomnieć, iż Michał Wiśniewski żeniąc się piąty raz postanowił zrezygnować z hucznej imprezy z okazji zaślubin.

Teraz jednak wokalista chce to nadrobić. Wiśniewski zapowiedział, iż planuje urządzić wesele, którego wcześniej nie miał. Dodajmy, iż półtora roku temu muzyk zrezygnował z imprezy w związku z panującą pandemią.

Przypomnijmy, że Pola i Michał Wiśniewscy wzięli ślub w marcu 2020 roku. To właśnie wtedy uderzyła pierwsza fala COVID-19. Jak dobrze pamiętamy to w tamtym czasie panował najtwardszy lockdown.

Co ciekawe, Wiśniewski nie zamierza organizować hucznej imprezy. Małżeństwo planuje urządzić wydarzenie w kameralnym stylu. Wiele wskazuje na to, iż wesele celebryty może odbyć się już tego lata.

„Nie będzie to nic spektakularnego. Nie planujemy większych przygotowań. Wiem jednak, że będzie to wyjątkowe wydarzenie, zarówno dla mnie, jak i dla Poli. Sprawimy, że ta celebracja na długo zapisze się w naszej pamięci” – powiedział Michał Wiśniewski.

Warto zaznaczyć, że lider „Ich Troje” zamierza świętować podwójnie. Wesela ma odbyć się tego samego dnia co inna ważna dla piosenkarza uroczystość.

Michał Wiśniewski chce bowiem wyprawić wesele w dzień swoich urodzin, które przypadają 9 września. Jednocześnie celebryta przyznał, że zazwyczaj nie obchodzi urodzin, ale w tym roku planuje zrobić wyjątek.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: