Sanatorium Miłości
foto: Instagram/Sanatorium miłości TVP

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Właśnie pojawiła się zaskakująca informacja na temat jednej z uczestniczek „Sanatorium Miłości”. Przypuszczalnie mało który wielbiciel programu TVP spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Jednak jedno jest pewne. Fani nie kryją zadowolenia.

Gwiazda „Sanatorium Miłości” dostała zaskakującą propozycję

Monika Zajączkowska, bo o niej mowa, wystąpiła w czwartej edycji „Sanatorium miłości”. Kobieta była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu TVP. W show zaprzyjaźniła się z Andrzejem. Relacja z mężczyzną podobno rozwija się również po zakończeniu emisji telewizyjnego show. Emeryci nawiązać mieli bliskie relacje.

Wygląda na to, że w produkcji TVP Monika nie tylko poznała przyjaciół i zaskarbiła sobie sympatię widzów. Uczestniczka najwyraźniej oczarowała także twórców „Sanatorium Miłości”. Okazuje, iż Zajączkowska dostała własny program. Już niebawem, bo w sierpniu seniorka zadebiutuje jako prowadząca. Tym samym będzie mogła sprawdzić się w zupełnie nowej roli.

W jakiej produkcji zobaczymy uczestniczkę miłosnego show dla seniorów? Według dziennikarzy kobieta będzie gospodynią nowego programu „Polska mnie cieszy”. Produkcja ma być emitowana na antenie TVP3. Dodajmy, iż format jest realizowany przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Już teraz pojawiają się głosy, iż uczestniczka „Sanatorium miłości” zdobyła pracę, której nie powstydziłaby się Marta Manowska. W tym miejscu warto wspomnieć, iż Zajączkowska podobnie jak gospodyni show dla seniorów, cieszy się ogromną sympatią widzów. „Najfajniejsza babka w „Sanatorium”. Piękna i bardzo delikatna. Bardzo kobieca.
Monika to moja faworytka. Bardzo zgodna, sympatyczna kobieta. Dziwię się, że mąż jej nie docenił”, „Jest pani super kobietką! Elegancka, uczciwa, serce pełne miłości. Oby znalazła pani dobrego partnera” – zachwycają się widzowie produkcji w mediach społecznościowych.

źródło: Plotek

Zobacz również: