nagi mężczyzna
Radosław Drożdżewski (Zwiadowca21), wikimedia.org

Nie do wiary co wyprawiała pewna para w centrum jednego z największych polskich miast. O skandalicznym zachowaniu młodych ludzi powiadomiono służby. Doszło do interwencji straży miejskiej. 

Młodzi ludzie zachowywali się nieobyczajnie na ulicy Piotrkowskiej

Nieobyczajne sceny rozegrały się 20 lipca około godziny 10:30 w samym centrum Łodzi, a dokładnie na reprezentacyjnej ulicy tego miasta – Piotrkowskiej. Młodzi ludzie niczym ani nikim się nie przejmując „zabawiali się” ze sobą na ławce. Para w ogóle nie zważała na przechodzących obok spacerowiczów.

Zgłoszenie dotyczące skandalicznego zachowania kobiety i mężczyzny wpłynęło do łódzkiej straży miejskiej. Przypuszczalnie funkcjonariuszy poinformował operator miejskiego monitoringu. Mundurowi zjawili się na ulicy Piotrkowskiej. Patrol pouczył młodych ludzi na temat tego co można, a czego nie wolno robić w miejscach publicznych. Następnie zakochani otrzymali karę grzywny. „Para zastała ukarana mandatem 500 złotych” – podał Marek Marusik z łódzkiej straży miejskiej.

Dziennikarze nieoficjalnie ustalili, kim są osoby, które dopuściły się skandalicznego zachowania w centrum Łodzi. Para nagrana przez miejski monitoring na ul. Piotrkowskiej nie pochodzi z województwa łódzkiego. Młodzi ludzie przyjechali z Zachodniopomorskiego. Dodajmy, iż są oni dobrze znani w środowisku służb porządkowych z powodu używania narkotyków.

Przy okazji funkcjonariusz Marusik zaznaczył, iż zdarzenia tego typu nie są nowością dla służb. Podobne sytuacje mają zdarzać się notorycznie. „Nieobyczajny wybryk jest dosyć powszechny, grozi za niego mandat od 500 złotych. Takim zachowaniem może być na przykład chodzenie w negliżu, czyli rozbieranie się publiczne, a także zachowywanie się w taki sposób, że może to sprowadzić zgorszenie na inne osoby” – wytłumaczył przedstawiciel straży miejskiej.

źródło: Fakt

Zobacz również: