Donald Trump
AFP/ rp.pl

Tragiczne wieści napłynęły zza oceanu. Donald Trump właśnie poinformował o tragedii, która dotknęła jego rodzinę. „Jestem bardzo zasmucony” – wyznał były prezydent USA.

Nie żyje była żona Donalda Trumpa

Była głowa państwa przekazała dziś smutną wiadomość. Mianowicie Donald Trump poinformował w mediach społecznościowych o śmierci byłej żony. „Jestem bardzo zasmucony, że muszę poinformować wszystkich tych, którzy ją kochali, a jest ich wielu, że Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku” – napisał były prezydent USA.

Póki co okoliczności śmierci Ivany Trump pozostają niejasne. Warto podkreślić, iż aktualnie więcej jest medialnych spekulacji niż rzetelnych informacji. Tym co wiadomo na pewno jest fakt, że 73-latkę odnaleziono martwą w jej nowojorskim mieszkaniu.

Oczywiście dziennikarze niemalże natychmiast podali szczegóły dotyczące śmierci byłej żony Donalda Trumpa. Trzeba jednak zaznaczyć, że to tylko medialne doniesienia, których nie potwierdziły służby ani najbliżsi zmarłej.

Zdaniem amerykańskich mediów była ukochana Trumpa spadła ze schodów idąc na umówioną wizytę do fryzjera. Jak na razie nie stwierdzono, czy bezpośrednią przyczyną śmierci był upadek. Być może Ivana Trump zmarła z innych powodów, a zdarzenie na schodach był tylko ich konsekwencją. Jakby nie było, przedstawione opinii publicznej nieoficjalne wiadomości porażają.

Kim była Ivana Trump?

Przy okazji warto wspomnieć kilka słów o zmarłej 73-latce. Ivana Trump była matką trójki dzieci Donalda Trumpa: Donalda Juniora (45 l.), Ivanki (41 l.) i Erica (38 l.). Kobieta zajmowała się biznesem, a w przeszłości pracowała jako modelka i instruktorka narciarstwa. Była żona 45. prezydenta USA urodziła się w Czechosłowacji.

Była modelka tworzyła z Trumpem małżeństwo przez 15 lat. Związek rozpadł się, kiedy dowiedziała się o zdradzie męża. Po rozwodzie otrzymała 25 milionów dolarów, a do tego alimenty, dom w Connecticut oraz pół rezydencji w Mar-a-Lago. W sumie kobieta miała czterech mężów.

Eks-modelka prowadziła dość burzliwe życie. Uwielbiała luksus i młodszych mężczyzn. Zresztą jej ostatni mąż był od niej młodszy o ponad 20 lat. Jeśli chodzi o finanse zmarłej, to majątek byłej Donalda Trumpa wyceniany był na 100 milionów dolarów.

źródło: Fakt

Zobacz również: