Piotr Kupicha wypadek
Foto: Instagram/Piotr Kupicha

Lubiany piosenkarz miał bardzo pechowy wypadek. W jego wyniku artysta nie może teraz swobodnie chodzić o własnych siłach. Piotr Kupicha, bo o nim mowa, zdecydował się nawet nagrać specjalny filmik w tej sprawie.

Piotr Kupicha opublikował wideo ze szpitala

Lider zespołu „Feel” trafił do szpitala. Wielbiciele artysty nie kryją niepokoju. Pewnie z tego powodu Piotr Kupicha zdecydował się umieścić w mediach społecznościowych nagranie, w którym wytłumaczył co się stało.

Okazuje się, że muzyk miał wypadek. W skutek bardzo pechowego zdarzenia Piotr Kupicha nie jest w tej chwili w stanie poruszać się samodzielnie. Piosenkarz trafił nawet do szpitala, gdzie nagrał wspomniane wideo.

Jak dowiadujemy się od samego Kupichy, w skutek wypadku ucierpiała noga wokalisty. „Naderwany Achilles, piłka nożna nie jest dla mnie” – zażartował muzyk. Tak czy owak, przez pewien czas podczas chodzenia będzie musiał korzystać ze specjalnych kul.

Dodajmy, iż Piotr Kupicha mimo wypadku nadal tryska humorem. Lider zespołu „Feel” żarował sobie, że powinien zajrzeć w pesel przed takimi aktywnościami jak piłka nożna. Warto jednak zaznaczyć, że artysta uwielbia sport. Przy czym do tej pory najbardziej lubił bieganie i tenis. Za namową znajomego postanowił zagrać w futbol. Jak to się skończyło? Już wszyscy wiemy. „Manager mnie wyciągnął na piłkę i bach!” – śmiał się muzyk.

W związku z wypadkiem Piotr Kupicha przez najbliższe dwa tygodnie będzie unieruchomiony. Nie od dziś wiadomo, że naderwanie ścięgna Achillesa to wyjątkowo nieprzyjemna i bolesna kontuzja.

Pod nagraniem opublikowanym przez gwiazdę pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy od wielbcieli muzyka. „Szybkiego Powrotu Do Zdrowia”, „Piotrze dużo zdrowia pozdrowienia. dla. Całego zespołu Feel”, „Szybkiego powrotu do zdrowia pozdrawiam”, „Poczucie humoru Cię nie opuszcza, to najważniejsze. Szybkiego powrotu do zdrowia” – przeczytamy pod filmikiem.

źródło: Fakt

Zobacz również: