Ukraina Rosja

Niemalże od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę zastanawiamy się, czy Władimir Putin zamierza uderzyć w Polskę. Zdania na ten temat są podzielone. Tymczasem w mediach pojawiły się przerażające słowa dotyczące ewentualnego ataku Rosji na nasz kraj. 

Wstrząsające wizje polskiego Nostradamusa

Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc nazywany jest polskim Nostradamusem. Mężczyzna przedstawił właśnie swoje wizje dotyczące wojny i Rosji. Niestety to co Glanc zobaczył przeraża. Chodzi o płonącą Warszawę. Mało tego, wróżbita podał datę, kiedy wg niego może nastąpić koniec świata.

Była gwiazda programu „Big Brother” wypowiedziała się na temat przyszłości Polski. Glanc przewiduje, iż niebawem zobaczymy płonące centrum Warszawy. Mężczyzna nie ma wątpliwości, że Władimir Putin zaatakuje naszą ojczyznę.

Jasnowidz prognozuje „nadejście królestwa zła”. Wydaje się, że to jednoznacznie kojarzy się z Rosją pod rządami Władimira Putina. Oprócz tego, Glanc uważa, że zbliża się koniec świata. Wg wróżbity, jednym z celów rosyjskiego przywódcy może być Polska, a konkretnie Warszawa.

„Oby to było wielką, ogromną pomyłką, ok, ale ja widzę rakiety jednak lecące w kierunku Europy.  Po prostu pojawia się takie jakieś słowa: królestwo zła nadchodzi. Koniec i taka chmura popiołu, dymu. Ja Wam powiem jedną rzecz, to jest koniec, moim zdaniem świata, jaki znamy. To jest eskalacja terroru, to jest eskalacja przemocy. Widzę płonące centrum Warszawy, jakiś rodzaj pożaru. Widzę też rodzaj jakiegoś wybuchu czy czegokolwiek. Nawet u siebie w Berlinie gdzie mieszkam” – opowiedział jasnowidz.

Wróżbita zaznaczył, iż obecny konflikt eskaluje. Hipnotyzer zauważył, że jeśli dojdzie do wybuchów, to ucieczka będzie pozbawiona sensu.

„I ja Wam powiem jedną rzecz, ta eskalacja nastąpi jednak, mimo wszystko, już zaraz. Nie będzie, gdzie uciekać to nie będzie też miało sensu, żeby uciekać. To będzie dla wielu ludzi koniec. Pojawia mi się mi się wizja ziemi, dzika i gorąca atmosfera. Hitlerowi i Stalinowi trzęsie się prawa ręka. Chyba lepiej byłoby gdyby Ukraina, to może Putin by się uspokoił. On nie chce ponieść porażki. Straci wszystko, byle odnieść zwycięstwo” – przewiduje mężczyzna.

Jasnowidz podał termin przerażających wydarzeń

W opinii Wojciecha Glanca wstrząsająca wizja może się ziścić nawet w maju 2022 roku. Mało tego, do masakry i katastrofy może dojść w niedzielę. Dodajmy, że jasnowidz nie sprecyzował o którą dokładnie majową niedzielę chodzi. Podkreślił jedynie, że z jakiegoś powodu w Rosji nie na darmo mówi się o 9 maja.

Była gwiazda „Big Brothera” radzi, aby w najbliższych dniach „cieszyć się życiem i spędzić czas z rodziną”. Zaznacza przy tym, żeby nie wpadać w histerię i depresyjne nastroje. Powinniśmy po prostu cieszyć się każdą chwilą.

„Wiecie co, jest jeszcze jedna rzecz, widzę też rakietę, która zostaje jednak zestrzelona do morza. I będzie jakiś moim zdaniem rodzaj katastrofy z tym związany. Ten maj przejdzie do historii jako już nie radosny, niezwiązany z pierwszym maja, czy z majówką. Po prostu będzie maj wspominany jako po prostu czarny, czarna niedziela.  Dla wielu to będzie ostatni rok. Oby to była straszna pomyłka” – podsumował celebryta.

źródło: planeta.pl

Zobacz również: