nie żyje aktorka

Smutna informacja przed Świętami Wielkanocnymi. Nie żyje znana i lubiana gwiazda polskiej sceny disco polo. Rodzina, przyjaciele i wszyscy fani są wstrząśnięci.

Jej piosenek słuchała cała Polska. Gwiazda disco polo nie żyje

Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci Agnieszki Mazurek. To znana i lubiana gwiazda disco polo. Wokalistka zespołu Lider Dance miała zaledwie 33 lata. „Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas…” – napisali przedstawiciele zespołu Lider Dance w mediach społecznościowych.

„Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach.” – dodają. „Zawsze będziemy Cię kochać.” – kończą swój wpis.

Co wiadomo na ten moment o śmierci Agnieszki Mazurek? Z medialnych informacji wynika,  że Mazurek zmarła nagle i niespodziewanie. Dziennikarze portalu Pomponik donoszą, że dokładne okoliczności śmierci gwiazdy disco polo wciąż nie są znane. Stąd do akcji wkroczyła prokuratura.

„Jej ciało zostało znalezione w miejscu zamieszkania, Wszczęliśmy postępowanie wyjaśniające w sprawie samobójczej śmierci. Do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie” – informuje Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, cytowana przez portal o2.pl.

źródło: o2, media społecznościowe, Pomponik

Zobacz również: