okrucieństwo Rosjan
Foto: YouTube

Szokujące materiały dotyczące rosyjskiej armii ujrzały światło dzienne. Niewątpliwie to kolejny, mocny dowód na okrucieństwo i degenerację Rosjan. Aż trudno uwierzyć w to, co robią rosyjscy wojskowi.

Rosyjscy żołnierze robią to dla zabawy. Bestalskie zachowanie wobec dzieci

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała kolejne, przechwycone rozmowy telefoniczne Rosjan walczących w wojnie. Niewątpliwie to, co można usłyszeć świadczy o tym, iż żołnierze Władimira Putina są zdegenerowani i okrutni.

W jednym z najnowszych nagrań słyszymy rosyjskiego żołnierza, który opowiada, jak on i jego koledzy urządzili sobie „safari”. Celami wojskowych były dzieci w Mariupolu. Ludzie Putina strzelali chociażby w nogi uciekającej 12-latki. Nie wiadomo czy dziewczynka przeżyła.

W innym nagraniu Rosjanin opowiada swojemu ojcu o tym, czym żywią się w trakcie wojny. Spokojnym głosem wyznał, że jedzą psy, bo „nutrii zabrakło”. Dodajmy, że już wcześniej SBU donosiło o przypadkach zjadania psów przez Rosjan. Wcześniej zabito i zjedzono owczarki środkowoazjatyckie.

Dodajmy, iż Służby Bezpieczeństwa Ukrainy dokumentują wszystkie przypadki bestialstwa rosyjskiej armii. W ten sposób chcą doprowadzić do ukarania okupanta za okrutne traktowanie ludzi i zwierząt.

Ukraińskie służby opublikowały również rozmowę rosyjskiego żołnierza ze swoją matką. Warto podkreślić, iż rodzicielka wojskowego mieszka w okupowanym przez Rosjan Chersoniu, a jej syn urodził się właśnie w tym mieście. Syn próbował ewakuować matkę, ale kobieta odmówiła. Była zbyt przerażona by uciekać z Chersonia. Poza tym, nie chciała zostawiać swojego męża.

Nagrania pokazują, że morale rosyjskich żołnierzy jest wyjątkowo niskie. „Pie… się tu już od miesiąca, a nie możemy jej zdobyć. Putin to osioł, jest skończony. Zginęły tu miliony ludzi, miliony ludzi, a on nic nie robi” – powiedział jeden z wojskowych Federacji Rosyjskiej.

Coraz głośniej mówi się o możliwym buncie Rosjan, którzy walczą na Ukrainie. Prezydent Rosji jest na tyle zdeterminowany, aby temu zapobiec, że stosuje różne brutalne metody. Wysyła za swoimi żołnierzami specjalne oddziały, których zadaniem jest rozstrzeliwać dezerterów. Oprócz tego, wojskowi są zmuszani do odnawiania kontraktów z armią. Jeśli tego nie chcą zrobić, straszy się ich więzieniem.

źródło: wp.pl, media

Zobacz również: