Jacek Kurski TVP
foto: YouTube

Niepokojące informacje na temat Jacka Kurskiego ujrzały światło dzienne. Prezes TVP miał wypadek na stoku narciarskim. 55-latek trafił do szpitala. Oto najnowsze wiadomości dotyczące stanu zdrowia szefa Telewizji Publicznej.

Jacek Kurski wypoczywa z rodziną we włoskim Cortina L`Ampezzo

Prezes TVP wybrał się z żoną Joanną i córeczką Anną Teodorą na zasłużony wypoczynek. Przypuszczalnie chcąc uniknąć wścibskich spojrzeń Jacek Kurski zdecydował się wyjechać z bliskimi do Włoch, a konkretnie do Cortina L`Ampezzo.

Niestety, właśnie napłynęły niepokojące wiadomości dotyczące Jacka Kurskiego. Mianowicie szef Telewizji Polskiej uległ wypadkowi na stoku narciarskim. O szczegółach zdarzenia donieśli jego świadkowie. Okazało się bowiem, że w tym samym miejscu co 55-latek, wypoczywają też inni Polacy.

„Wyglądało to groźnie. Widziałem, że najpierw ktoś w niego wjechał, a on chciał uniknąć zderzenia z innym narciarzem, chyba dzieckiem i upadł. Wszystko działo się bardzo szybko” – relacjonuje jeden z polskich turystów.

Świadek zdarzenia wyjaśnił, że po zderzeniu Jacek Kurski wstał o własnych siłach. Zatem przypuszczalnie nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Nie znamy szczegółów dotyczących stanu zdrowia prezesa, ale prawdopodobnie trafił do szpitala. Świadczy o tym gips, który pojawił się następnego dnia na jego lewej ręce.

Wydaje się, iż niedyspozycja 55-latka raczej nie przeszkadza mu w wypoczynku. Cała rodzina była widziana na spacerze, a także w jednej z górskich restauracji. Widać, że pomimo incydentu na stoku, miło spędzają czas wolny.

Na koniec warto powiedzieć kilka słów na temat miejsca, w którym spędza swój urlop prezes. Cortina L`Ampezzo należy do najmodniejszych narciarskich kurortów w Północnych Włoszech. Z pewnością wynika to z faktu, iż miejscowość oferuje wyśmienite warunki do uprawiania sportów zimowych.

Źródło: Super Express

Zobacz również: