wybuch gazu

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w jednym z polskich supermarketów. W sklepie doszło do groźnego ataku. Prawdopodobnie sprawca rzucił się na jednego z klientów z siekierą. Oto kulisy bulwersującego incydentu.

Cały czas trwają poszukiwania napastnika z marketu

W poniedziałek 24 stycznia w jednym z supermarketów w Strzelcach Krajeńskich (województwo lubuskie) miał miejsce przerażający atak. Uzbrojony napastnik rzucił się na 60-letniego klienta sklepu Netto przy Al. Wolności.

Warto podkreślić, iż sprawca ataku prawdopodobnie użył nietypowego przedmiotu tj. siekiery. Według nieoficjalnych ustaleń lokalnych dziennikarzy, zaatakowany 60-latek został ranny. Natomiast nieznany napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze policji póki co nie chcą wypowiadać się na temat prowadzonego śledztwa.  Służby tłumaczą to dobrem trwajacego dochodzenia. „Mogę potwierdzić jedynie, że na terenie jednego z marketów doszło do niebezpiecznego zdarzenia kryminalnego” – poinformował Tomasz Bartos, rzecznik prasowy policji w Strzelcach Krajeńskich.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jak na razie nie ujęto sprawcy ataku. Przypuszczalnie cały czas trwa ustalanie jego tożsamości. Dopiero później przyjdzie pora na postawienie zarzutów i ewentualny areszt. Dodajmy, iż nad wyjaśnianiem okoliczności pracuje cała jednostka policji w Strzelcach Krajeńskich.

Warto odnotować, iż ranny w ataku 60-letni mężczyzna trafił do miejscowego szpitala. W tej chwili brak jakichkolwiek informacji w sprawie jego stanu zdrowia. Zatem nie wiemy, czy coś zagraża jego zdrowiu lub życiu. Co ciekawe, policja nie podała do publicznej wiadomości, czy napastnik i ofiara znali się wcześniej.

Pozostaje mieć nadzieję, że służby mundurowe szybko ujmą sprawcę groźnego napadu. Dzięki temu mieszkańcy miejscowości Strzelce Krajeńskie będą mogli znowu bez obaw chodzić po mieście i korzystać z supermarketów.

Źródło: Fakt, Facebook

Zobacz również: