morderstwo

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś w województwie warmińsko-mazurskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Trzy osoby odniosły obrażenia, w tym malutkie dziecko.

Dwuletnie dziecko jedną z osób, które ucierpiały w wypadku auta

Dzisiejszej niedzieli tj. 23 stycznia br., na trasie wojewódzkiej nr 15 w miejscowości Różnowo pod Suszem w województwie warmińsko-mazurskim, zdarzył się groźny wypadek. Samochód osobowy marki ford focus uderzył w drzewo. Trzy osoby, w tym dwuletnie dziecko zostały ranne.

Warto dodać, iż o rozbitym aucie służby poinformowali przejeżdżający akurat tamtędy kierowcy. Policja ustaliła, iż ford focus jadący od strony Susza nagle zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Dodajmy, że samochodem kierowała 22-letnia kobieta.

Jak już wspomnieliśmy, w zdarzeniu ucierpieli podróżujący pojazdem. „Trzy osoby zostały ranne, w tym dwuletnie dziecko” – podała Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. Młoda kobieta oraz 17-letni pasażer zostali przetransportowani do szpitala.

Według policji, 22-latka prowadząca auto nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. W tym miejscu warto dodać, że były one trudne. Jezdnia pokryta była bowiem lodem. Oczywiście po zdarzeniu drogowym droga wojewódzka numer 515 została czasowo zablokowana. Uruchomiono objazd przez miejscowość Dąbrówka.

O tym, iż warunki do podróżowania były w niedzielę naprawdę trudne, świadczy fakt, iż poza opisywanym incydentem z udziałem dziecka, tego dnia doszło jeszcze do kilku innych wypadków. „Na serpentynach w Boguszowie-Gorcach na ulicy Wałbrzyskiej nad ranem samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Ranny kierowca trafił do szpitala” – podał jeden z portali. Z kolei przed południem w miejscowości Damięty pod Ostrołęką bmw wypadło z drogi i uderzyło w betonowy słup trakcji energetycznej. Na szczęście nikomu z pasażerów nic się nie stało. Chociaż trzeba podkreślić, iż w pojeździe jechało m.in. 3-letnie dziecko.

Źródło: Wp.pl, Facebook

Zobacz również: