Krzysztof Jackowski

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego wstrząśnie niejednym. Przepowiednia znanego jasnowidza na 2022 rok z pewnością nie napawa optymizmem, a wręcz przeraża. Oto szczegóły.

Jackowski snuje przerażającą wizję przyszłości naszego kraju

Jasnowidz z Człuchowa zaznacza, iż nasza ojczyzna pogrąży się w chaosie. „Totalny chaos. Będzie stan wyjątkowy lub wojenny. Polska podzieli się na trzy części. Na trzy regiony. Jeden z nich przyłączy się do innego kraju albo się odłączy. Nieprawdziwa informacja sprawi, że ludzie będą uciekać ze swoich domów z południa Polski na na północ. Gdy będą uciekać, będą przekonani, że grozi im wielkie niebezpieczeństwo” – opowiada Jackowski.

Dalsze słowa wizjonera są równie wstrząsające. „Potem okaże się, że to nieprawda. Nie będzie nowych wyborów, ale nie będzie rządził sejm. Nikt nie będzie chciał wziąć władzy. Polską będą zarządzać urzędnicy. Nie będą nic tłumaczyć, tylko będą składać oświadczenia. Będzie ukrywana prawda o koronawirusie. Naukowcy dopiero w przyszłym roku poznają prawdziwe skutki zakażenia. Prawda będzie przerażająca. Będzie wojna, ale nie na Ukrainie. Polski Ład więcej przyniesie szkody, niż pożytku. Ludzie wyjdą na ulicę, ale władza będzie tego chciała i nie będzie do nich strzelać” – kontynuuje Jackowski.

Według jasnowidza, Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej. Człuchowianin przewiduje w związku z tym ogromne zamieszki i bunty. Co ciekawe, wg niego, protesty te będą władzy na rękę. „Kraków. Jeszcze polski. Kazimierz. Może dzielnica. Stary Kazimierz. Tam to się zacznie. W Gdańsku też ludzie wyjdą na ulicę. Nikt do nich nie będzie strzelał. Krew się nie poleje” – tłumaczy mężczyzna.

Warto wspomnieć, iż Krzysztof Jackowski uważa, iż nasza ojczyzna ulegnie rozpadowi na trzy części. „Polska zostanie podzielona na trzy regiony. Południowy, północny i wschodni. Najgorzej będzie na południu i wschodzie. Poznań, Łódź, Szczecin mogą być w regionie, który pozostanie w Unii Europejskiej. W nowym roku będzie brakować wszystkiego. Wielki kryzys gospodarczy. Brak surowców to główny podwód. Inflacja co miesiąc będzie większa. Nowy Ład się nie sprawdzi” – nie kryje jasnowidz.

Źródło: Super Express

Zobacz również: