nie żyje aktorka

W wieku 47 lat zmarł Piotr Szmigiel. To montażysta, który od ponad 20 lat związany był z Telewizją Polsat. Wczoraj odbyły się uroczystości pogrzebowe.

Nie żyje Piotr Szmigiel. Ponad dwie dekady pracował dla Telewizji Polsat

We wczorajszym wydaniu „Wydarzeń” Telewizji Polsat dziennikarze postanowili pożegnać swojego dobrego kolegę. Piotr Szmigiel zmarł tydzień temu, a na ekranie telewizorów pojawiła się czarna plansza i chwila ciszy.

„Odszedł od nas Piotrek. Człowiek opoka, opoka dla zespołu montażystów Polsatu News i Wydarzeń.” – komentuje Tomasz Borówka, producent pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Swojego kolegę pożegnała także Agnieszka Mosór, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy „Wydarzeń”. „Miał wszystkie atuty potrzebne do tej pracy. Był bardzo pracowity, lubił to co robił, to było widać, ale też miał mocne nerwy i po ludzku był taki pomocny, to był bardzo dobry kolega.” – komentuje śmierć Szmigla.

„Gdzieś tam pod ta presja czasu zawsze znalazł chwile żeby pogadać o życiu, spytać o rodzinę, porozmawiać o polityce.” – dodaje z kolei inny dziennikarz „Wydarzeń”, Piotr Michalak.

Piotr Szmigiel zmarł tydzień temu w wieku 47 lat. Do wiadomości publicznej nie podano przyczyn jego śmierci.

źródło: Polsat, media

Zobacz również: