Basia Kurdej Szatan
Foto: Instagram

Sensacyjne wieści na temat Basi Kurdej-Szatan. Wygląda na to, że kariera aktorki znowu zaczęła się rozwijać. Prawdopodobnie celebrytka dostała propozycję współpracy od jednej z najbardziej cenionych osób w polskiej telewizji.

Kurdej-Szatan otrzymała ofertę od carycy telewizji

Wydawało się, że kariera celebrytki legła w gruzach. Po wulgarnym wpisie na temat Straży Granicznej, Kurdej-Szatan straciła posadę w TVP. Prezes Jacek Kurski, w atmosferze skandalu, wyrzucił kobietę z obsady kultowego „M jak Miłość”.

Poza tym, na aktorkę wylała się fala hejtu. Internauci w niewybredny sposób komentowali wpis celebrytki w mediach społecznościowych. Niektórzy domagali się wręcz, aby pracodawcy zakończyli współpracę z gwiazdą. Chodzi oczywiście o reklamy znanej sieci telefonii komórkowej.

Wiele mówiło się także o tym, iż swoim skandalicznym zachowaniem Basia Kurdej-Szatan zaprzepaściła szansę na zaistnienie w innych stacjach telewizyjnych np. w Polsacie. W tym kontekście najnowsze doniesienia na temat 36-latki wydają się sensacyjne. Znany portal plotkarski poinformował, iż aktorka otrzymała niespodziewaną ofertę współpracy od jednej z wysoko postawionych w telewizji osób.

Okazuje się, iż plan odnośnie Kurdej-Szatan ma sama Nina Terentiew. 75-letnia dyrektor programowa Polsatu jest jedną z legend polskiej telewizji. Kobieta przez 35 lat pracowała w TVP. Później przeszła do wspomnianego Polsatu.

Zdaniem dziennikarzy, Terentiew darzy blondwłosą aktorkę dużą sympatią. Rzekomo to dzięki niej Basia wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami” oraz w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Warto podkreślić, iż w obu tych programach artystka poradziła sobie znakomicie. W tanecznym show zajęła drugie miejsce, natomiast w „TTBZ” znalazła się w ścisłym finale.

Przypuszczalnie z tego powodu, Nina Terentiew wyciągnęła rękę w stronę celebrytki i zaproponowała jej pracę. Póki co, nie podano szczegółowych informacji na temat tej współpracy. Wiele wskazuje jednak na to, iż 36-latka będzie gospodynią jednego z nowych formatów rozrywkowych stacji. „Wiosną Kurdej-Szatan ma poprowadzić zupełnie nowy program rozrywkowy w Polsacie. Format nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na korytarzach stacji mówi się, że będzie to show z udziałem gwiazd i celebrytów, a Basia będzie jego gospodynią” – donosi osoba z otoczenia Barbary.

Źródło: Super Express

Zobacz również: