Rosjanie zabili sportowca

Takie informacje wyciskają łzy nawet z najtwardszych ludzi. Nie żyje małżeństwo oraz ich trzy córki. Porażające szczegóły ujawnili dziennikarze, choć policja i prokuratura na ten moment nie potwierdza doniesień o przyczynach śmierci.

Olbrzymia tragedia w Niemczech. Nie żyje małżeństwo i troje dzieci

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w Brandenburgii. To właśnie tam w jednym z domów jednorodzinnych odkryto zwłoki małżeństwa i ich trzech córek. Służby zostały zawiadomione przez zaniepokojonych sąsiadów, którzy od kilku dni nie widzieli pięcioosobowej rodziny. Prawda okazała się najgorsza z możliwych.

„Bild” donosi, że sąsiadów zaniepokoiło, że nikt z rodziny nie wyprowadza psa na spacer, tak, jak miało to miejsce każdego dnia, a także, że dziewczynki nie bawią się przed domem. Przybyła na miejsce policja dokonała odkrycia pięciu zwłok. Prokuratura póki co ze względu na dobro śledztwa nabrała wody w usta. Policja poinformowała jedynie, że wykluczono udział osób trzecich, ale swoje ustalili dziennikarze, którzy porozmawiali z sąsiadami nieżyjącej rodziny.

Okazuje się, że morderstwa mógł dokonać 40-letni ojciec rodziny. Na ciałach czteroletniej, ośmioletniej i dziesięcioletniej dziewczynek śledczy mieli ujawnić wiele ran kłutych i postrzałowych. Mężczyzna miał najpierw zamordować swoją żonę, następnie córki, a na samym końcu popełnić samobójstwo.

źródło: Interia, Bild

Zobacz również: