dorota r.

Radio RMF FM przekazało szokujące informacje. Chodzi o znaną piosenkarkę, gwiazdę, a ostatnio także producentkę filmową. Dorota R. miała usłyszeć prokuratorskie zarzuty i ciąży nad nią widmo nawet 8 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Oczywiście, pod warunkiem, że zarzuty się potwierdzą i w sprawie zapadnie wyrok. Sprawdzamy, o co dokładnie chodzi.

Dorota R. z zarzutami. Grozi jej nawet do 8 lat więzienia

„Znana piosenkarka Dorota R. usłyszała zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności jej byłego męża Emila S. Producent filmowy został zatrzymany w Warszawie.” – czytamy we wstępie do sensacyjnego materiału, który ukazał się na internetowej stronie Radia RMF FM.

Szczegóły zarzutów ustalił dziennikarz RMF FM. Krzysztof Zasada wspomina, że Dorota R. jest podejrzana o pomocnictwo do przestępstwa. To czyn zagrożony karą z art. 300 Kodeksu Karnego, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli.

„Grożą za to 3 lata więzienia, chyba że wierzycieli było wielu, wtedy możliwa kara wzrasta nawet do 8 lat.” – donosi rzeczone przez nas we wstępie źródło. Z nieoficjalnych informacji radia wynika jednak, że Dorota R. nie została zatrzymana. Została wezwana jedynie do prokuratury, gdzie ją przesłuchano.

„Zatrzymany natomiast w Warszawie został jej były mąż, producent filmowy Emil S.” – informuje RMF FM. „Śledztwo dotyczy działalności zatrzymanego, który zbierał pieniądze od inwestorów na różne produkcje filmowe.” – czytamy dalej. Emil S. jest producentem wielu filmów, które z sukcesem debiutowały na wielkim ekranie m.in. „Pitbull. Nowe porządki” czy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Zajmował się także produkcją obecnie wyświetlanego w kinach filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

źródło: RMF FM

Zobacz również: