Basia Kurdej-Szatan
Foto: YouTube

Basia Kurdej-Szatan popłakała się przed kamerami. Łzy pojawiły się na twarzy aktorki podczas wypowiedzi dotyczącej fali hejtu jaka na nią spadła w ostatnich dniach. Oczywiście powodem ostrej krytyki ze strony internautów jest skandaliczny wpis blondwłosej celebrytki na temat Straży Granicznej. 

Emocjonalna reakcja Kurdej-Szatan w trakcie wywiadu

Z pewnością wszyscy pamiętamy wulgarny wpis Barbary Kurdej-Szatan na temat Straży Granicznej. Aktorka określiła funkcjonariuszy, którzy bronią polskich granic, mianem „maszyn bez serca”. Słowa celebrytki wywołały falę oburzenia. Doszło do tego, iż artystka straciła rolę w popularnym serialu TVP „M jak Miłość”, a śledztwo w kierunku znieważenia funkcjonariuszy państwowych wszczęła prokuratura.

Chociaż od opublikowania skandalicznego wpisu minęły dwa tygodnie, hejt w sieci na Kurdej-Szatan nie ustał. Celebrytka postanowiła ustosunkować się do sytuacji udzielając wywiadu znanej dziennikarce Magdzie Mołek. Trzeba przyznać, że wystąpienie byłej gwiazdy telewizji publicznej było niezwykle emocjonalne. Polały się nawet łzy.

Aktorka przyznała, że to co dzieje się wokół jej osoby od kilkunastu dni jest dla niej bardzo trudne. „Dużo osób nie wie, do czego odniosłam się w mojej emocjonalnej reakcji, a stałam się naczelną zdrajczynią kraju, która nie szanuje munduru polskiego. To w ogóle nie jest tak. Nie wiem, co mam teraz myśleć. W tej chwili jestem obrzucana błotem, dostaję maile, że mam popełnić samobójstwo, z przeróżnymi wyzwiskami…” – wyznała Kurdej-Szatan.

Przed kamerami celebrytka kolejny raz przeprosiła za swój wulgarny wpis. Jednocześnie kobieta podkreśliła, że post na Instagramie powstał pod wpływem emocji. „To, czego dotyczy mój wpis, odnosi się do traktowania człowieka przez drugiego człowieka, na to się nie godzę. I nieważne, czy to są Polacy traktujący zagranicznych, czy odwrotnie. Nieważne. Nieważne, kto jest na jakim stanowisku, jakiej jest narodowości, jakiego koloru skóry. Chodzi mi o traktowanie człowieka przez człowieka” – powiedziała Kurdej-Szatan.

A Wy co sądzicie na temat wyjaśnień aktorki? Przekonują Was? Czy Waszym zdaniem konsekwencje jakie ponosi Kurdej-Szatan są niewspółmierne do jej winy? Czekamy na Wasze komentarze.

Źródło: YouTube, wmeritum.pl

Zobacz również: