tragedia na weselu

Pan młody zostawił swoją narzeczoną tuż przed ceremonią zaślubin. Co ciekawe, mężczyzna zrobił to z powodu tortu weselnego. Jeśli żal Wam panny młodej, przeczytajcie nasz artykuł, a prawdopodobnie zmienicie zdanie.

Tort weselny przyczyną odwołania ślubu

Wszystko było już gotowe. Zaproszeni goście przybyli na miejsce zaślubin, a sala, w której miało odbyć się wesele przepięknie wystrojona. Tymczasem pan młody niespodziewanie odwołał uroczystość. Tym co szokuje, jest powód dla którego to zrobił. Mianowicie chodziło o tort weselny.

Zacznijmy jednak od początku. W trakcie przygotowań do ślubu mężczyzna zauważył, iż jego przyszła żona zaczęła się dziwnie zachowywać. „Po miesiącach ślubnych przygotowań moja narzeczona zaczęła się dziwnie zachowywać. Nagle zaczęła domagać się „kilku” zmian, co do uroczystości. Nie jestem pewien, ale chyba była zazdrosna o luksusowy ślub swojej najlepszej przyjaciółki. Dokonała nawet obliczeń, ile więcej musimy wydać” – opowiadał później w mediach społecznościowych pan młody.

Oczywiście koszty związane z organizacją wesela miał pokryć przyszły mąż. Wynikało to z faktu, iż jego narzeczona nigdzie nie pracowała. Mężczyzna nie przystał na propozycje ukochanej. Jego zdaniem wiązały się ze zbyt dużymi kosztami. Panna młoda stwierdziła, iż mimo to, zamówi tort weselny za bagatela 10 tysięcy dolarów. Dodajmy, iż zobowiązała sie, iż zapłaci za niego ze swoich oszczędności. Niestety, w dniu ślubu wyszło na jaw, że kobieta okłamała swojego przyszłego męża.

Mężczyzna dowiedział się tuż przed ceremonią od bliskiej sobie osoby, iż jego narzeczona poprosiła gości o pieniądze na zakup wymarzonego tortu weselnego. „Mój drużba podszedł do mnie, gdy się przygotowywałem do ceremonii i powiedział: „Mam nadzieję, że spodoba ci się ciasto” – tłumaczył pan młody. Kłamstwo przyszłej żony bardzo go oburzyło. Podobnie zresztą jak zachłanność kobiety. Z tego powodu, pan młody podjął drastyczną decyzję i natychmiast odwołał ślub. „Byłem w szoku. Zrobiłem się cały czerwony ze złości i zażenowania. (…) Wiedziałem, że odwołanie ślubu spowoduje więcej dramatu, ale nie miałem zamiaru poślubić kogoś, kto właśnie pokazał swoją prawdziwą twarz” – wyznał niedoszły mąż.

@cherryonyou##storytime ##story ##foryoupage ##foryou ##fyp ##viral ##trend ##123PandoraME ##wedding ##weddingfail ##weddingtiktok♬ Spongebob – Dante9k

Źródło: Tik Tok

Zobacz również: