fot. poglądowa

W ręce wielkopolskiej policji trafił 67-letni mężczyzna, który – jak się okazuje – wykorzystywał seksualnie niepełnoletnią córkę swojej partnerki. Do jego ujęcia przyczyniła się 13-latka, której 67-latek składał dwuznaczne propozycje. Policja przekazała, iż mężczyzna przebywa już w tymczasowym areszcie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. 

Sytuacja miała miejsce w mieście Krzyż Wielkopolski. Po złożeniu doniesienia na policję funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 67-latka. W nim z kolei znaleziono dowody potwierdzające oskarżenia wobec mężczyzny. Znaleziono tam m.in. zdjęcia i nagrania, na których zapisane zostały stosunki seksualne odbyte z pasierbicą.

„Mężczyźnie prokurator zarzucił popełnienie trzech przestępstw na szkodę 12- i 13-letnich dziewczynek. Przestępstwa te polegały na początku na nakłanianiu dziewczynek do wykonania i poddania się innym czynnościom seksualnym, natomiast ostatnie przestępstwo polega na doprowadzeniu jednej z pokrzywdzonych, 12-letniej dziewczynki, do obcowania płciowego” – tłumaczyła Magdalena Roman z prokuratury.

Do ujęcia mężczyzny doprowadziła 13-latka, która była jednocześnie koleżanką rok młodszej od niej ofiary. Ta również miała mieć styczność z mężczyzną, bowiem miał on pisać do niej dwuznaczne wiadomości. Nastolatka poinformowała o sytuacji matkę, które z kolei przekazała dalej policji.

źródło: radiozet.pl

Zobacz również: