piosenkarka zachowała się ohydnie na scenie

Pewna wokalistka zachowała się ohydnie podczas koncertu. Piosenkarka, ku zdumieniu fanów, zdjęła na scenie majtki. To jednak nie wszystko, to co nastąpiło później jest naprawdę odrażające. Co ciekawe, całe zdarzenie nagrała telefonem jedna z osób, które znalazły się pod sceną.

Piosenkarka zrobiła na scenie coś, czego nigdy nie widziano. Ludzie są zdegustowani

Wokalistka nieznanego szerszej publiczności zespołu „Brass Against” swoim niesmacznym zachowaniem sprawiła, iż w kilka minut mówi o niej niemalże cały świat. Podczas występu na festiwalu muzycznym „Welcome To Rockvill” w Stanach Zjednoczonych piosenkarka zrobiła coś zadziwiającego i ohydnego zarazem.

W trakcie wykonywania coveru przeboju „Wake up” zespołu „Rage Against The Machine”, Sophia Urista zaprosiła na scenę fana, któremu kazała położyć się na plecach. Następnie zdjęła majtki i na oczach wszystkich zrobiła coś, co wywołało burzę w mediach społecznościowych.

Piosenkarka w wulgarnych słowach zwróciła się do publiczności, mówiąc, że musi się załatwić, ale niestety nie zdąży już do toalety. Z tego powodu, Sophia Urista postanowiła z załatwienia potrzeby fizjologicznej „zrobić show” na scenie. Wokalistka ściągnęła spodnie, majtki i bez żadnego skrępowania nasikała na leżącego na scenie wielbiciela.

Tym co szokuje dodatkowo jest fakt, iż piosenkarka cały czas wykonywała utwór. Natomiast obsikany fan pozwolił kobiecie na tak ohydne zachowanie. Nie dość, że nie uciekł, to po wszystkim spokojnie zszedł ze sceny.

Całe zdarzenie nagrała telefonem jedna z osób, które uczestniczyły w koncercie. Oczywiście filmik szybko trafił do mediów społecznościowych. Zdecydowana większość komentujący nie kryje zażenowania całą sytuacją.

Na koniec warto wspomnieć, iż zespół „Brass Against” także skomentował zachowanie swojej piosenkarki. „Świetnie się bawiliśmy ostatniej nocy w Welcome to Rockville. Sophia dała się ponieść emocjom. To nie jest coś, czego reszta z nas się spodziewała i nie jest to coś, co zobaczysz ponownie na naszych koncertach. Dzięki za przyniesienie nam tego wydarzenia zeszłej nocy, Daytona” – czytamy na Twitterze.

Źródło: Twitter, Super Express

Zobacz również: