Jasnowidz Krzysztof Jackowski straszy listopadem

Sytuacja przy polsko-białoruskiej granicy jest niepokojąca. Migranci, jak i reżim Łukaszenki nie dają za wygraną. Polskie służby wciąż są postawione w stan najwyższej gotowości. Głos odnośnie niepokojących wydarzeń zabrał też znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Miał wizję, co może się wydarzyć.

Znów szokuje. Jasnowidz Jackowski wie, co się święci przy granicy

Jak już przyzwyczaił, tak robi. Jasnowidz Jackowski kolejny raz podczas transmisji wideo na żywo podzielił się ze swoimi widzami najnowszymi przeczuciami. Tym razem, co nie może dziwić, na tapetę wziął sytuację przy granicy polsko-białoruskiej. Jego proroctwo nie napawa optymizmem, by nie użyć mocniejszych słów.

Zdaniem Jasnowidza, sytuacja i konflikt przy granicy ma drugie dno. W jego odczuciu, wszystko jest dokładnie zaplanowane i wymierzone przeciwko Polsce. Nie tylko ze strony Aleksandra Łukaszenki, ale też przez inne kraje. „Nagle dochodzi do kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Co to pokazuje? Łukaszenka krzyczy, że może przykręcić kurki z gazem. On to krzyczy celowo. I Rosja i Niemcy mogą mieć w tym interes.” – tłumaczy Jasnowidz Jackowski.

„Polska zbiera cięgi, ponieważ może zacząć brakować prądu. Polska będzie obwiniana o to, że nie wyrażała zgody na rurociąg Nord Stream 2, a teraz przez Białoruś mamy odcinany gaz. Jest to taktyka polityczna, za którą stoi Rosja i inne państwa. Wszystko po to, by doprowadzić do umowy i realizacji tego rurociągu.” – analizuje Krzysztof Jackowski. To jednak jeszcze nie wszystko.

„Im bardziej rząd będzie widział w tym obronę granicy polskiej, tym bardziej będzie to dla rządu niebezpieczne.” – powiedział zagadkowo Jasnowidz Jackowski. Jednocześnie Jackowski ma bardzo niepokojącą wizję. Analizuje ją tak, że Niemcy będą chcieli odgrodzić się od Polski i zepchnąć problem migrantów wyłącznie na nas.

„Kto wie, czy nasz problem przy granicy nie stanie się problemem kraju. Nie mówię, że te setki uchodźców mogą coś zrobić, ale to jest plan. Spodziewajmy się jeszcze czegoś dodatkowego.” – mówi niepokojąco najbardziej znany jasnowidz w Polsce.

źródło: Youtube, Super Express, media

Zobacz również: