wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Tragiczne doniesienia w przededniu Wszystkich Świętych. W wypadku na drodze w Wielkopolsce zginęły dwie osoby. Według nieoficjalnych ustaleń, siła uderzenia była tak ogromna, że z jednego z pojazdów… wypadł silnik.

Śmiertelny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyją dwie osoby

Portal wlkp112.pl donosi o całkowitym zablokowaniu drogi krajowej o numerze 92 na wysokości miejscowości Podrzewie. To właśnie tam, w powiecie szamotulskim w Wielkopolsce doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Znamy pierwsze szczegóły.

W wypadku na miejscu zginęły dwie osoby. Na miejscu wciąż pracują odpowiednie służby i prokurator, który zbiera ślady, celem ustalenia przyczyn wypadku. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Portal Interia.pl donosi z kolei, że doszło do czołowego zderzenia.

Internauci w mediach społecznościowych, którzy byli świadkami wypadku opisują, że co najmniej jeden pojazd musiał poruszać się z dużą prędkością. To dlatego, że z jednego z aut miał wypaść silnik. „Już wiadomo ! Zderzył się Volkswagen Touran ( kierowca 57 lat, Poznań ) z Volkswagen-em Pasatem ( kierowca 37 lat, Międzychód ) Uderzenie było tak potężne, że z jednego samochodu wypadł silnik!” – pisze internauta Andrzej na „gorącą linię” w mediach społecznościowych portalu wlkp112.pl.

„Jeżdżę zawodowo tą trasą co tydzień, od Poznania do Pniew jazda to koszmar. (…) Wszystkim się spieszy i nie jeden raz trzeba hamować i uciekać na margines bo osobówką wyprzedza na trzeciego i idzie na czołówkę.” – komentuje z kolei Michał, który zauważa, że na trasie tej często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Tym razem, niestety, skończyło się najgorzej jak mogło, a więc śmiercią dwóch osób.

źródło: wlkp112.pl, Interia, media społecznościowe

Zobacz również: