okno życia
Wikipedia

Do szokującego odkrycia doszło w oknie życia we Wrocławiu. O wszystkim rozpisuje się lokalny portal internetowy tuwroclaw.com oraz ogólnopolskie media.

O tym znalezisku w oknie życia we Wrocławiu mówią wszyscy

„Do niecodziennego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę przy ulicy Rydygiera. Straż pożarna i policja musiały interweniować po tym, ja w oknie życia znaleziono 20-latka. Okazało się, że mężczyzna był pijany.” – czytamy w materiale portalu tuwroclaw.com.

Jak informują dziennikarze rzeczonego wyżej źródła, policja około godziny 1 w nocy otrzymała informację o tym, że w oknie życia leży pijany mężczyzna. Wiadomość potwierdził w rozmowie z dziennikarzami portalu tuwroclaw.com podkomisarz Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Zanim policja zdążyła pojawić się na miejscu wezwania była już straż pożarna, która podjęła interwencję tj. wyciągnięcie pijanego mężczyzny z okna życia. „W związku z tym, że miał ponad promil alkoholu w organizmie, funkcjonariusze przewieźli go do wrocławskiego ośrodka pomocy osobom nietrzeźwym. 20-latek wszedł do środka tego małego okienka, zmieścił się cały w jego wnętrzu i uszkodził specjalną misę, w której umieszczane są małe dzieci, które tam trafiają.” – przekazał portalowi cytowany wyżej policjant.

Policja dodaje, że mężczyzna ze względu na upojenie alkoholowe nie był zdolny do przesłuchania. Jego przesłuchanie nastąpi, kiedy tylko wytrzeźwieje. Oprócz swojego zachowania odpowie także za zniszczenie mienia. Wówczas policjanci spróbują ustalić też, jaki był powód, że mężczyzna postanowił „wcisnąć” się do okna życia.

źródło: tuwroclaw.com

Zobacz również: