atak na bmw maczetą
STOP CHAM Youtube

Kolejne przerażające nagranie wideo trafiło na Youtube. Tym razem widzimy, jak do stojącego na stacji benzynowej samochodu BMW podbiega mężczyzna z maczetą. Po chwili rozegrały się dramatyczne sceny.

Ruszył na kierowcę BMW z maczetą. Ten chciał go staranować

Sceny niczym z amerykańskiego kina akcji rozegrały się na stacji benzynowej w miejscowości Żabno. To województwo Małopolskie. Na publikowanym u dołu naszego tekstu nagraniu widzimy, jak do kierowcy BMW podbiega mężczyzna z maczetą.

Mężczyzna najpierw wybija szybę w samochodzie, a następnie maczetą próbuje zaatakować kierowcę. Ten nerwowo odjeżdża, potrącając agresora. Po drodze zahacza także o drzwi pojazdu, którym przyjechał mężczyzna z maczetą. Ciężko w to uwierzyć, ale wszystko wydarzyło się naprawdę. Dokumentuje to poniższe nagranie wideo, które pojawiło się w serwisie Youtube na kanale STOP CHAM, znanym z publikacji zarówno absurdów, jak i przerażających sytuacji drogowych.

Wygląda na to, że skończyło się jedynie na uszkodzeniach pojazdów i drobnych otarciach ciała. Niewiele jednak brakowało, żeby doszło do prawdziwej tragedii, w której któryś z mężczyzn mógł stracić życie.

Co na to wszystko policja? „Mamy tylko złożone zawiadomienie o uszkodzeniu mienia.” – przekazał tabloidowi „Fakt”, aspirant sztabowy Paweł Klimek z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Na ten moment mundurowi nie ustalili tożsamości sprawcy, który zaatakował maczetą na stacji benzynowej.

źródło: Wirtualna Polska, Youtube, Fakt, media

Zobacz również: