wypadek
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

19-letniego Dawida poszukiwano od 6 października. To wówczas wyszedł z domu w Biskupicach Wielkopolskich nieopodal Pobiedzisk w nieznanym kierunku. Ślad po nim zaginął. Niestety, potwierdziło się najgorsze. Jak przekazała „Gazeta Wyborcza” i portal Onet, nastolatek nie żyje. Trwa ustalanie przyczyn tragedii. 

Nie żyje poszukiwany od kilku dni 19-latek

Cała Polska próbowała pomóc w poszukiwaniach Dawida. Informacje o jego zaginięciu były podawane w internecie, w mediach społecznościowych. W dniu zaginięcia, tj. 6 października 2021 roku, wiadome było tyle, że wyszedł z domu w nieustalonym kierunku.

Dawid zabrał ze sobą telefon komórkowy i dokumenty. Kiedy policja namierzyła jego telefon i miejsca, w których się logował, wszyscy mieli nadzieję, że wkrótce uda się odnaleźć 19-latka całego i zdrowego. Niestety, nadzieja szybko zgasła. Nastolatek nie żyje.

„Znaleziono zwłoki 19-latka w Biskupicach. Ustalane są przyczyny zdarzenia. Na miejscu jest koroner, który ustala, co mogło być przyczyną śmierci mężczyzny. W kolejnych dniach będziemy znać więcej szczegółów.” – przekazał Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji.

źródło: Onet, Gazeta Wyborcza

Zobacz również: