źródło: YouTube/Beata Kozidrak

Beata Kozidrak powraca do obowiązków zawodowych. W mediach społecznościowych artystki pojawił się post mówiący o nowych planach studyjnych. Wokalistka po skandalu powróci w wielki stylu?

Skandaliczne wieści ostatnich miesięcy na temat Beaty Kozidrak zaskoczyły wszystkich, zwłaszcza fanów artystki. Chodziło wówczas o fakt, iż piosenkarka została „przyłapana” na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Za jej sprawą w mediach zrobiło się również głośno na temat postępowania z osobami publicznymi wobec takich zachowań.

Niemniej wygląda na to, że publiczność „wybaczała” już artystce, a ta z kolei szybko wróciła do pracy. Dodajmy, że niedawno w mediach przeprosiła fanów, a także zadeklarowała, że podda się karze. Teraz pisz o tym, iż skupia się na kolejnym projekcie zawodowym.

Beata Kozidrak szykuje wielki powrót?

Zaznaczmy, że Beaty Kozidrak po tych wydarzeniach w mediach społecznościowych długo nie było. Poza wspomnianymi przeprosinami, chociażby na Instagramie gwiazdy panował cisza. Do przedwczoraj, bowiem wówczas (1 października) pojawił się post na jej oficjalnym profilu, w którym napisała, że zakończyła częściowo koncertowanie, zaś teraz skupi się na nowej płycie.

„Intensywny czas… Pierwsze jesienne koncerty za mną, dużo pracy w studiu. Powstają kolejne piosenki na płytę. Dziękuję, że jesteście ze mną” – napisała Beata Kozidrak.

źródło: Radiozet.pl

Zobacz również: