śmierć w akademiku
zdjęcie ilustracyjne, policja.pl

Szokująca zbrodnia w Lublinie. Okazuje się, że matka zabiła troje dzieci. Wszystkie zostały uduszone. Policja już aresztowała 26-latkę. Prokuratura prowadzi dochodzenie, a dziennikarze dotarli do szokujących ustaleń.

W Lublinie matka zabiła troje dzieci. Są nowe ustalenia

O sprawie jako jeden z pierwszych poinformował lokalny portal Lublin112.pl. Chwilę później o morderstwie trójki dzieci zaczęły rozpisywać się wszystkie największe portale internetowe w Polsce. Zwłoki dzieci znaleziono w domu jednorodzinnym na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Ich odkrycia dokonała babcia nieżyjących pociech, która przyszła do swojej 26-letniej córki w odwiedziny.

Kobieta wezwała na miejsce zbrodni policję i pogotowie. Na ratunek było już za późno. Dzieci nie żyły. „Ofiarami są dwie dziewczynki w wieku ośmiu miesięcy i dwóch lat oraz czteroletni chłopiec.” – przekazało z kolei Radio ZET. Głos w tej sprawie zabrała już prokuratura, a szokujących ustaleń dokonali lokalni dziennikarze.

„Cały czas prowadzona jest interwencja. Czynności nadzoruje prokurator. Nie udzielamy żadnych informacji.” – przekazała Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Co takiego ustalili z kolei dziennikarze? Okazuje się, że dzieci znajdowały się wyłącznie pod opieką matki. Ich ojciec odsiaduje wyrok w zakładzie karnym. Na domiar złego, według medialnych rewelacji, kobieta jest narkomanką. Już wcześniej dochodziło do policyjnych interwencji. Nikt prawdopodobnie jednak nie przypuszczał, że może wydarzyć się aż tak olbrzymia tragedia. Na ten moment nie wiadomo jednak, dlaczego matka zabiła troje dzieci. Jest to przedmiotem prokuratorskiego postępowania. Wkrótce prokuratura powinna udzielić pierwszych informacji.

źródło: Radio ZET, Lublin112.pl, media

Zobacz również: